Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tűntek a normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális pasik? (26L)

Figyelt kérdés
Azok, akikkel lehet sétálni, beszélgetni, moziba menni, hülyéskedni anélkül, hogy már az első perctől kezdve a sex körül forogjon minden...
2010. jan. 5. 14:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Én például ilyen vagyok, mégis a lányokkal csak a barátság szintig jutok el.

Igaz, rájöttem, hogy nem lenne szabad válogatnom, akkor könnyebben találnék párt.

2010. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Van pár, de ritka mint a ... hmm, fehér holló (más hasonlatot akartam de csak ez tűnt a legmegfelelőbbnek)

Merem állítani, én ilyen vagyok. Hogy miért nincs sok? Mert kevés lány van akinek ez bejön. (selyemköcsögnek lenni a divat.) Sokáig tartott hozzám illő partnert találni.

2010. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
Nehezen találnak társat maguknak, és azon töprengenek, hogy a lányok miért az olyan srácokra buknak, akik az első éjszakán lefektetik, aztán jól megalázzák, illetve faképnél hagyják őket ;) (33/F)
2010. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Kár, hogy a való életben nem találkozom ilyenekkel... De várok türelemmel, hátha mégis belebotlok abba a Valakibe!


Még annyit hozzáfűznék, hogy egyáltalán nem vetem meg a sexet, sőt nagyon fontosnak tartom, de tényleg ne ez legyen a kiindulópont... Akkor már szinte odaadod mindened.


Korotokat eláruljátok? (És légyszi a többi hozzászóló is :)) Köszönöm!

2010. jan. 5. 14:33
 5/47 anonim ***** válasza:
ritka mint a fehér holló ez tény...de a párom pont olyan amilyet leírtál kedves kérdező:)18L ő 24F
2010. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

14:35-ös akkor egy picit most irigyellek :-)

Vigyázz rá nagyon!

2010. jan. 5. 14:37
 7/47 anonim ***** válasza:
foglaltak
2010. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
vigyázok ő a legszebb dolog ami történhetett velem az életemben...több okból is a legutolsó az h megmentette az életem.
2010. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Én 15-17 éves koromig élveztem a divatb.zis stílust volt is sok csajom amióta leálltam vele nem találok normális csajt pedig elvileg jóképű vagyok és nemvagyok igénytelen csöves sem :DD Rengeteg lány barátom van akik nekem elmerik mondani a gondjaikat még akkor is ha a barátjuknak nem, ahol tudok segítek de lehet ezt dobta a gép, hát ilyen a sors...


19/F

2010. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:

Nem is gondolnak bele egyébként a lányok, hogy a fiúk hányszor mondják el ugyanezt csak fordítva....


Egyébként én sem értem. Normálisnak tartom magam, nem vagyok egy díszbunkó és mégsem találok egy értelmes barátnőt magam mellé :)


Amúgy vannak még normális pasik, csak olyan helyen kell őket keresni, amilyen körből szeretnél magadnak párt választani. (ergo : diszkó, kocsma stb. kilőve) - Mr. White

2010. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!