Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek a jó pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a jó pasik?

Figyelt kérdés

Setalok az utcán:

Az egyik helyes de bunkó.

A másik ronda de jófej.

Hová tűnték a jó pasik: Helyes és jófej.



2012. jún. 17. 23:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Boci!

Mondtam, hogy ne korlátozz.

2012. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Elkezdek beszélni egy helyes pasival, de utána csak az agyába akár látni engem meztelenül. "


Talán mert többre nem tart érdemesnek, erre gondoltál már?:D

Lehet, hogy nem mindenki másban van a hiba...

2012. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Kezdj el erotikusan banánt enni, akkor biztos sok ott terem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
előled menekülnek drágaságom:D
2012. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 MolotovPunk ***** válasza:

Majd rájössz,hogy nem csak a nagyon szép külső a lényeg.

Nekem átlagos barátnőm van,de ő legalább igazán szeret.


24/F

2012. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Összeroppanak a női igények súlya alatt, miszerint a férfi legyen: helyes, okos, gazdag, szexi, visszafogott, megértő, gondoskodó, jóképű, szerény, sok haverja legyen, legyen óriási farka, ne legyen 180cm alatt, legyen menő autója, legyen jó dumája, humoros, sportos, izmos tanult........


Előrre szólok, hogy ilyen nincs, egy sem! Ha a felsoroltak közül kb. 5elem megvan egy férfiban, akkor már nagyon örülhetsz magadnak.

Amúgy van ilyen haverom(akiben azért 5elem megvan), aki alfahím és egyedül is van. Csak kicsit kedves, romantikus lélek, amit ugye szarba se vesznek a nők! Ő egyszerűen elporlad a semmiben, a XXI-ik századi női mentalitás és az természetes szelekció áldozata lesz. De ugye erre szokták mondani, hogy minőség árúra nincs igény!(főleg válságban) :)

2012. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Pont most megy aludni! :) Jó éjt! :)

28F

2012. jún. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én körszakállas szőrös mellkasú vagyok, s akinek ez nem tetszik elmehet a p_csába a mai médiával együtt.

34ffi

2012. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

itt vagyok

mi kéne?

2012. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nézz szét a barátzónában, meg azok között akiket nem tekintesz pasinak. Ott meg találsz minket!


"Elkezdek beszélni egy helyes pasival, de utána csak az agyába akár látni engem meztelenül.

Valaki valami normális választ?"


Én pl a következő randin akarnálak látni szép ruhában. Kell ez neked? Nem. Akkor meg válogass a bunkók közül!

2012. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!