Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt minden 13-14éves lány?

Figyelt kérdés
Több barátnőm mondta már azt,hogy "jaaj én biztos nem feküdnék le 14éves létemre senkivel" aztán jön egy fiú,aki(kb. 20-21éves) bejön nekik és rögtön lefekszenek vele(járás és kb. nulla ismeretség után),természetesen utána a pasi otthagyja őket.Mért csinálják ezt?Én is korukbeli vagyok,nekem is lett volna "alkalmam" lefeküdni fiúkkal,de valahogy nem vonz ez a "veszítsük el korán,mert így menők vagyunk" cucc,vagy csak én vagyok ilyen régimódi és én gondolkozom rosszul? 15/L
2012. jún. 18. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csodálatos dolog a szex, ha tehetném visszamennék az időben és már 13-14 évesen szétkefélném a félvárost!
2012. jún. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 20 éves létemre szűz vagyok. És igen, valóban már manapság a 9-edikes lányok nem szüzek (vagy legalábbis a többségük). Én abszolút nem bánom, hogy az vagyok, alkalmam lett volna rá (ha akarom). Igazad van, nem vagy"régimódi". 20/l
2012. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
csatlakozom az első, és a második válaszolóhoz, merthogy ezek azok a lányok, akikkel nem nagyon foglalkoznak a szüleik. a szüzesség elvesztése manapság már szinte nem is számít, illetve csak így tizenéves korban. mert ugye hát manapság az a "menő" hogyha valaki már 14-15 ésvesen nem szűz. szerintem szánalmas. (15/F)
2012. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

számomra a nővérem a példa...nem iszik, nem drogozik, nem cigizik, sok fiúbarátja van, de tudom, hogy ők tényleg csak barátok... mielőtt valami hülyeséget csinálnék, belegondolok, hogy vajon ő megtenné-e: ha igen, megteszem, ha nem, hát nem. előttem ő az abszolút példa, de nemcsak viselkedés, hanem pl. öltözködés terén is, ezért nincsen tangám, vagy fekete körmöm:D amúgy a szex egyenlőre engem sem vonz, nem kell siettetni, majd eljön a megfelelő pillanat:D:D

15/L

(amúgy ez a menő, azért csinálják sajnos:()

2012. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

mindenkinek ment a zöld:)

2012. jún. 19. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!