Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Egy 14éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Egy 14éves lány vagyok és egy 23éves barátom van, komoly a kapcsolatunk. A szüleim is megengedték hogy vele legyek. Ezért feljelenthetik kiskorú megrontásáért? És mit lehetne tenni ilyenkor? Szeretjük egymást tényleg! :- ( (

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 10:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha már betöltötted a 14-et, akkor semmi gond. Bár el tudom képzelni, mennyire lehet komoly a kapcsolat...
2012. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Te most attól félsz, hogy miután a szüleid megengedték, hogy szexeljetek, meggondolják magukat és feljelentik?

Cicám, 14 vagy. Elmúltál 14 éves, d*gható vagy. Az más kérdés, hogy anyádék helyébe elmagyaráznék egy-két dolgot, de hát mindenki úgy cseszi el a saját és a gyereke életét, ahogy akarja.

2012. máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ja hát a komolyság... Szerintem vigyázz csajszi nehhogy átvágjon. Valószínű csak a fiatal punc*d kell neki :/ Mert valóban azok a legjobbak :) De vigyàzz tènyleg, nehogy baj legyen :/ 18/F
2012. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha betöltötted a 14. életévedet, akkor semmiképpen sem jelenthetik fel a barátodat kiskorú megrontásáért, mert nem vagy már kiskorú. Fiatalkorú vagy a törvények szerint, nem kiskorú.

Amúgy meg, ha megengedték a szüleid, akkor miért jelentenék fel?

2012. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A feljentésben nem a szülôkre gondoltam..vannak külsô zavaró tényezôk.:-/ tudom kicsit hihetetlennek hangzik h egy 23éves szerelmes egy 14évesbe mert igaz..bebizonyította..:-)
2012. máj. 26. 10:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]



23 éves fiú 14 éves lánnyal komoly kapcsolatba? kicsikém te még nagyon sokat fogsz sírni ez miatt...

2012. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azzal bizonyította a szerelmét, hogy több éve együtt vagytok... Ne haragudj, de nagyon naiv kislány vagy még.
2012. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

na ez a mintapéldája az elején elcseszett balhénak. Halva született dolog, mit gondolsz, még ha egy debil 23 éves faxról is van szó, mi a fene szerethető lenne egy kis pisisben az ilyen számára?

Majd 10 évvel idősebb, és ez nem is lenne gond ha pl 18-28 lenne a diferencia, itt meg egy elemis fruskáról meg egy elvileg felnőtt faxról van szó!

2012. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Féléve vagyunk együtt..azzal bizonyította be az illetô h szerintetek melyik 23éves srác sírna egy 14és csaj után? és nem mû sírás volt..am most vagyok a 15.életévembe.
2012. máj. 26. 10:58
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Félév az tényleg nagyon nagyon hosszú idő igazad van...

De majd ne lepődj meg ha kihasznál, hidd el aki eddig azt írta, hogy naív vagy igaza volt de hát majd rájössz, hogy a 23éves csak meg akar....

Amugy ha fel is jelentenek semmit nem fognak csinálni elmúltál már 14.

2012. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!