Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval mostanában egyfolytában a szerelemről gondolkozom, és annyira sokat, hogy már nem bírom elviselni magam. Van egy ismerősöm, aki ugyanannyi idős mint én (14), és már volt barátja, akit tényleg szeretett és ő viszontszerette. Ő olyan lány, akivel ha elmegyünk egy buliba(nem diszkó vagy ilyesmi, csak baráti összejövetel) és van ott néhány új arc, akkor tuti hogy ő lesz az akihez vonzódik valaki. Ez most annyira furcsa, mert olyan, mintha szerelmes lennék a szerelembe. É már úgy érzem, hogy irigy vagyok (pedig nem vagyok jóban ezzel az irigykedős dologgal), amiért neki ebben van része, én meg könyörgöm... még szerelmes sem voltam soha úgy igazán. Se egy csók, semmi vonzalom, SEMMI! Mikor lesz ez jobb? Hogyan lehetne csillapítani ezt az érzést??? Komolyan megőrjítem saját magam... És úgy érzem, hogy csak úgy sóvárgok egy kis romantika, szerelem, vonzalom, vagy bármi után.

MI EZ??????


2012. jún. 18. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A hormonjaid tombolnak :)! Ez a kor ezzel jár. Keress elfoglaltságot, olvass, sportolj, tanulj nyelvet. Ne görcsölj rá és akkor megérkezik az első szerelem :D
2012. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahj. De annyira rossz... Csak és kizárólag erre tudok gondolni. Egyébként elég érdekes, nem tudom hogyan csinálom, de akármilyen tevékenységet folytatok, az agyam egy kis része mégis ezen kattog. És a háttérben ott motoszkál a kis hang: Vajon milyen lesz? Kivel? Hogyan? MIKOR?
2012. jún. 18. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
rajzold ki magad, olvass, vagy foglald el. esetleg valami véres könyvet? horrorfilm?
2012. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!