Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmem mást szeret. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem mást szeret. Mi a teendő? Tudok hackelni is . Vagy ne térjek vissza a múltamba?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj és még most is nagyon szeretem nem vagyok valami izom huszár hogy lecsapjam és viszlát.De ö nagyon izmos mármint a riválisom.Mit csináljak?:(

Ez nem kamu kérdés és nem szeretném hogy törlödjön van egy mocskos múltam mivel felhagytam.



2012. jún. 18. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagytok riválisok, mivel esélytelen vagy.

Te vagy az ex, ő meg az új krapek. Ennyi, kész, SEMMIT nem tudsz tenni, és ne is akarj, mert a szimpla exből, az elmebeteg gyökér "nem fogja fel, hogy vége" ex leszel.

Szóval szívás, de ez van. Lépj tovább.

2012. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ex.Ö is még nagyon az elején vannak ö nem tudja hogy én öt szeretem.
2012. jún. 18. 15:04
 3/8 A kérdező kommentje:
amugy ez nagyon rosszul esett.Ha ez nem lenne anonim oldal tényleg csinálnék valamit.
2012. jún. 18. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy ha csak meg is próbálnád "lecsapni", szimpatikus lennél a lánynak... állj félre, ők most együtt vannak.
2012. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az olyan típus.A mocskos múltam is megmutassa.
2012. jún. 18. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne térj vissza a mocskos múltadhoz, nem ér annyit egy nő! Nekem is van előéletem nem is akármilyen de senkiért és semmiért nem kezdeném újra azt amiből kijöttem.
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:

Akkor fel sem kell tennem a kérdést, hogy miből gondoltad, hogy ex... :D

Így máris nem az elmebeteg gyökér "nem fogja fel, hogy vége" ex kategória, hanem a pszichopata zaklató állat kategóriába esik...

Egyébként tipikusan olyan vagy a szöveged alapján, aki nyápic, aztán egyszercsak felszívja magát és egy sötét utcában szigorúan hátulról egy nagy machete-vel lekaszabolja a szerelmespárt...

Lépj tovább, ha pedig nem megy akkor irány az orvos mielőtt nagyobb baj lenne.

2012. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha a szemébe nézzek láttok egy szép szivárványt.

Ha a lábára nézzek látom hogy velem sétál a fény felé.

Ha a keblére nézzek látom hogy gyengéden át ölelhetem.

Ha az ajkára nézzek azt várrom hogy átcsókoljon.


Amugy nincs semmi probléma a szívemmel azért embert nem ölnék soha semmi pénzért.Tudom hogy a pasija nem szándékosan árt nekem mert ö sem tudja hogy öt szeretem.Amugy a múltam ellenére romantikus filmeken nőttem fel.Csak megváltoztak a lelkemben a dolgok megtanultam a gépen pár dolgot és vissza éltem azokal.

Légyszi ne a rosszat nézzétek bennem!

2012. jún. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!