Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kell ismerkedni Facebookon?

Hogy kell ismerkedni Facebookon?

Figyelt kérdés
Tehát itt olyanra gondolok, hogy látásra ismerem a lányt, de szeretnék Facebookon irkálni vele. Milyen témákról lehet a legjobban beszélgetni? Nem vagyok valami bőbeszédű, nem is szoktam túl sokat chat-ezni, csak most valahogy megjött a kedvem, csak nem akarok beégni az összes csaj előtt ha valami nagy hülyeséget írnék:D. (15/F)

2012. jún. 17. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ne írj hülyeséget XD írj rá valami ürüggyel, mittudomén, ami közös téma lehet, aztán utána meg adja magát a dolog :)
2012. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja meg bökdösd az elég egyértelmű XD
2012. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak csajokkal szemben nagyon visszahúzódó vagyok és nemszeretném azt, hogy 5 perc után vége van a beszélgetésnek :S és ezért szeretném ha javasolnátok témákat.
2012. jún. 17. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
értem. hát én se vagyon nagyon beszédes, de ilyenkor mindig kitalálok valamit hogy hopp mennem kell xD
2012. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Đeathdox válasza:
Eléggé kicsi az esélye ne tudj beszélni bármiről is. Én sem vagyok 1 bőbeszédű, de már maga a Nyár felvet annyi témát, mint a fene. Pl.: Tervek nyárra, sport, napi események, elmúlt nyári emlékek ( lehetőleg valami vicces sztorik ) stb..... Remélem tudtam segíteni azért. :)
2012. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!