Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután kigyurtad magad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kigyurtad magad, sokkal könnyebben adták magukat a lányok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 20:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Háát egy szép testű pasi vonzóbb. De ne vigye túlzásba.
2012. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Hát 2 csaj nem tudott ellenállni a közepes bicepszemnek, nem tudta megállni hogy ne nézze, úgy ahogy én nem tudtam megállni hogy nézzem a nők jó kerek fenekét.Egy szexkapcsolat lehet összejött volna, de mondjuk nekem nem kellett az a 2 csaj.Aki igazán fontos lett volna, le se szarta a bicepszemet.Úgyhogy erre ne alapozz.
2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

na de látod. Kigyurod magad, és kellesz olyan nőknek, akik a külsőjükért olyan igazán sokat nem tettek.


Egy nőnek nem nagoyn kell a külsőjével dolgoznia, hogy sexeljenek vele, egy fiunak viszont ki kell gyurnia magát, hogy egyáltalán valamilyen lány széttegye neki a lábát.

2012. jún. 18. 21:00
 4/46 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagyon jó kérdés! A válaszoktól függően fogom eldönteni, hogy kigyúrom-e magam vagy sem, úgy írjatok lányok!


165cm vagyok és 52kg, nem láttam ennek hasznát, csak cuki vagyok, megnéznek a lányok, de le egy sem szólít.

2012. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
#4, miért nem szólítod le őket te?
2012. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Szerintem meg könnyebben adnánk magunkat. Én legalábbis igen. Nekem fontos a sport, a mozgás, elvárom a páromtól is, hogy valahogy kinézzen :)... Csak az a baj, hogy mire eljutunk oda, hogy lássam a testét, már szegény belémhabarodik :P
2012. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Hát egy nőnek nem kell sokat tennie hogy szexelhessen, csak ne legyen kövér, legyen vékony. A férfi ha gyúr az nem tesz sokat az egész dologért, legfeljebb nőveli az értéked, de sikert még önmagában nem hoz messziről se.A siker nagyjából a stilusodban van, a magabiztos dumádban, a laza leszólitásodban.Én mind lehetek izmos meg magas meg akár viszonylag jóképü ha egy nagy gyökér vagyok kezdeményezés terén, gátlásos, izgulós.Inkább ez legyen meg, a gyúrást meg magadért tedd ne másért.
2012. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 Shai-Hulud ***** válasza:

"Egy nőnek nem nagoyn kell a külsőjével dolgoznia, hogy sexeljenek vele, "


Nem???

Hát akkor hajrá:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek MIND pasira várnak! Nem akarsz szexelni velük? :-DD

2012. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
na hát én probáltam e dolgot csinálni gyurás nélkül és nem sikerült. A lazaság, stilus, magabiztosság egy igen magas fokát képviseltem, reménykedve abban, hogy majd hazajönnek velem nők dugni. Ez izomtömeg hiányában NEM történt meg.
2012. jún. 18. 21:11
 10/46 A kérdező kommentje:

királyul kitekerted a szavamat. Átlag lányok és átlag fiuk lehetöségeinek összehasonlitásáról beszéltem


egy átlag lányt fel akarják szedni egy este többen is, mig egy átlag fiu csak nagyon nehezen keveredne olyan helyzetbe, ahol sex is lenne.

2012. jún. 18. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!