Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most valóban taszító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most valóban taszító a pasik számára?

Figyelt kérdés

Hogy ha egy lány imád enni?Nem veti meg a hús féléket és nem csak salátán él?

Pl: Én nagyon szeretem a pacalt, a köröm pörköltöt, a disznósajtot, a szalonnát.

Többen még is azt mondják, hogy ezt biztos nem tudná elfogadni egy pasi sőt, talán undorítónak is vélné.

Most tényleg?


18/L És még mielőtt biztos megkérdezné: Nem, nem vagyok egy kövér lány. 163 cm és 58 kg vagyok.



2012. jún. 18. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Váljon kedves egészségedre ez mind mert finom ételek és semelyik pasi se fog ettől írtózni hidd el,sőt jó nézni ha valaki jó étvággyal eszik !
2012. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát igen, a pacal a köröm és a disznósajt nem tartozik kedvenceim közé...ezek nagyon zsírosak ami zsíros bőrhöz vezet, ami undorító, nem beszélve a szívre/érrendszerre tett hatásaikra.... persze ne zöldségeken élj
2012. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne taszító, az már inkább lenne az ha csak gyors kaját lenne hajlandó enni.
2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, miért lenne undorító? Max. az lehet, ha valaki úgy "eszik", mint egy disznó, de feltételezem, hogy te nem vagy ilyen. A disznósajt vagy a pacal miért lenne undorítóbb, mint mondjuk a pizza (speciel a pacalt nem szeretem, a többit igen)? Nyilván nem mindenki tolerálja ezt (mondjuk esetleg a vegák), de nem hinném, hogy ez taszítaná a többséget.
2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor jó, megnyugodtam :)


Egyébként nem napi rendszerességgel eszem ilyen ételeket.Szóval nem hinném, hogy annyira meglátszódna, főleg ha még sportolók is hozzá.

2012. jún. 18. 21:22
 6/16 Dögi ***** válasza:
100%
Énfelőlem azt eszik a barátnőm amit akar, csak ne hízzon el, azt nem tűrném el. Tartson egy normális testsúlyt, a többi nem érdekel. 22/F
2012. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az én pasim csodálja bennem, hogy úgy tudok enni, mint egy pasi. imádom az ízeket, nem tudnék nélkülük élni, és ő ezt elfogadja. én sem vagyok kövér, de egy fogpiszkálónak sem lehet mondani. van rajtam hús, (nem háj) és ő ezt szereti. és néhány hónappal az összeköltözésünk után mosolyogva nézett, miközben zabálok, és amikor megkérdeztem, hogy mi van, és hogy undorítónak tart-e, azt mondta, hogy örül, mert így neki sem kell visszafognia magát. a pasik nem szeretik az olyan lányokat, akik turkálják a kaját, és húzzák a szájukat, ha látják ahogy ők falnak, merthogy ők sose tudnának úgy enni, hogy tele van az egész szájuk, csak csipegetnek, és miniket harapnak.

bevallom, nem én eszek a leggusztusosabban a világon, de legalább élvezem az ételt, és ízlelem. és nem érdekel, ha másnak nem tetszik, ahogy eszem.

2012. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem, nem vagyok egy kövér lány."

Akkor mi a kérdés? Más nem nagyon zavarhat senkit ebben.

2012. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne taszító?! Volt barátnőm is olyan édesen zabált. :) Igaz ilyeneket nem láttam enni, de mindent amit evett, olyan jóízűen ette, hogy öröm volt nézni!

Akivel meg majdnem összejöttem, ő meg kolbászt evett melóhelyen, hát az csúcs volt! Fullos plázaciculi, egyik kezében kenyér, másikban kolbász. :D Persze fura volt, de egyáltalán nem taszító az ilyen. :)

2012. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyébként nem zavar, nem taszító, ízlések és pofonok amyg figyel az a lakjára.
2012. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!