Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hiszel benne, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hiszel benne, hogy egyszer lesz valaki, aki viszont szeret? Vagy esetleg úgy szeret majd, ahogy Te Őt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 02:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Egyből rávágnám hogy nem a hit számít mart a világot nem érdekli mit hiszünk.De anyiszor hallottam hogy a pozitív gondolatok képesek a cél felé lökni minket hogy szerintem megéri kipróbálni:"Lesz olyan társam akivel harmonikus kapcsolatban fogjuk szeretni egymást".El kell hinni és várni hogy valóra váljon. :D
2012. jún. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
bocs! 25 éves voltam
2012. jún. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
52%
Hát én igen. Bár még nem tapasztaltam, a remény hal + utoljára
2012. jún. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%

Hát én már nem igazán. Elég hosszú idő telt el, hogy ráeszméljek erre.



22F

2012. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%

3 éve még nem hittem benne.

Most már hiszek, mert megtaláltam az illetőt.:)

2012. jún. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%

én olyan háromésfél évig hittem, de rá kellett jönnöm, hogy nem lesz ilyen sosem ugyanis nehezen tudok megszeretni valakit, de sokkal mélyebb érzésekkel mint az átlag...

22/f

2012. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
35%

Én igenis hiszek benne, bár még nem volt benne részem, de hiszem, hogy majd egyszer lesz és remélem minél hamarább :)

De addig is "Az ember olyan boldog, amennyire elhatározza magát, hogy az legyen!" és.... "A világnak nem kell tökéletesnek lennie ahhoz, hogy csodálatos legyen!"

Úgyhogy ha valamit nagyon akar az ember, azt meg is kapja, persze azért tenni is kell érte... És tapasztalat, hogy ha ezen fogunk agyalni, hogy jajj, de még mindig nem szeret senki, meg mikor találkozok már a nagy ő-vel... Majd ha végképp nem fogsz rá számítani, akkor fogsz vele találkozni :)

2012. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nálam két lehetőség fordulhat elő: vagy én leszek fülig szerelmes a srácba, és az ő érzései lesznek kevésbé intenzívek, vagy pedig én leszek az, aki kevésbé lesz szerelmes, mint a párom, aki imádni fog engem.

Van-e nagy ő? Nem nagy Ő-nem hívnám, inkább egy életre szóló társnak, szerintem ez jobban lefedi a valóságot, mert lehet, hogy a szerelem nem lesz már olyan intenzív, de attól még ott van az is, hogy összetartanak, kitartanak egymás mellett - de nem anyagiak miatt, és nem is azért, mert muszáj a közös gyerekek miatt.

2012. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%

Hiszek benne, együtt is élek azzal a valakivel több mint két éve. De előtte is hittem benne.

23/N

2012. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%
Sok olyan ember van aki úgy szeret ahogyan én őt. Akivel nem ismerjük egymást, pontosan ugyanúgy szeretjük egymást. Aztán, ha valaki közelebb kerül, megérint, más lesz mint a többi, nem szeretjük egymást egyformán, de viszontszerethetjük egymást. Lehet, hogy még jobban is szeret engem...
2012. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!