Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hiszel benne, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hiszel benne, hogy egyszer lesz valaki, aki viszont szeret? Vagy esetleg úgy szeret majd, ahogy Te Őt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 02:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
még nem hiszek benne :D
2012. aug. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 6éve vagyok a párommal.A szerelem persze nem olyan mint az első pár hónapban,amikor a szíved a torkodban dobog minden találkozásnál,de szeretem.

Ő volt nekem az első és remélem az utolsó is.

Minden bajban mellettem állt és én mellette.

Ha meglátom még mindig azt mondom iszonyat jó pasi és ugyanúgy kívánom mint az elején.Emelett mindig sokat nevetünk és megbeszéljük a nézeteltéréseinket.

Nem tudom Ő mennyire szeret,de a viselkedéséből ítélve hasonlóan érez.

Nekem megfelel ez a kapcsolat,boldog vagyok.

22l

2012. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Sajnos pont ettől félek hogy nem :(.
2012. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!