Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszik a piercing a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszik a piercing a lányokon? És ha igen, hol? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, mert nem természetes.
2012. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok barátja az ilyesminek, valamiért taszít. Egy picike piercing még elmegy (mondjuk az orrban), de a nagyobbak már látványra is zavarnak. Amúgy szerintem sokan csak divatból tetetnek be maguknak ilyen ékszereket, lehet, hogy egy idő múlva majd jönnek újabb "hóbortok", és ez is kikopik a divatból.
2012. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem. 16 éves vagyok és több osztálytársamnak van küldök piercing. Undorítónak találom:

- ilyen korban fölösleges

- nem szép

- nem természetes

- nem lesz tőle szebb, elegánsabb, vagányabb stb.

2012. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hanariko ***** válasza:
100%

nem vagyok fiú ugyan, de azért írok...

igaz sokkal durvább ellenzésekre számítottam és oké hogy nem természetes de még mindig jobb mint egy totálisan mű csaj (műmell, műhaj, műköröm, műszemoldök) nem?

Na persze mindenből, ebből is túlzásba lehet esni, de könyörgöm, egy egyszerű ködlökpiercingben mi az a végtelen nagy bűn, amit nem lehet elfogadni? Az is szép tud lenni, higgyétek el. ;)

2012. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
ennyi erővel a fülbevaló sem természetes
2012. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem!!Undorítónak találom!
2012. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,de szerintem ha valakinek jól áll akkor nincs vele semmi baj! Nekem is van a köldökömbe és a nyelvembe
2012. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hanariko ***** válasza:
jah amúgy 5. válaszoló én is föl akartam hozni a fülbevaló témát. 6. Aki unodítónak titulálta, szted mi benne az undi? (ha mondjuk 1 db-ról beszélünk és nem arról hogy végiglukasztgatta magát mindenhol)
2012. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is eszembe jutott a fülbevaló :D


és amugy kedves 2. válaszoló, van akinél van oka annak, hogy beteszi, de mint mondtad ez egy ÉKSZER amit azért hordanak hogy szépek legyenek....nem feltétlenül kell különösebb ok hozzá...pont a te véleményed fogaj érdekelni azt ainek van...ugye hogy nem gondoltad komoylan -.-

2012. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bocs a helyesirásért....

fogja*

komolyan*

akinek*

2012. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!