Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tetszik a piercing a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tetszik a piercing a lányokon? És ha igen, hol? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocsi de ettől nem hiszem hogy szebb lesz a viselője....
2012. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nem is neked kell hogy tetszen az illető, ha neki úgy tetszik legyen, a te véleményedet meg ha van egy kis esze lesz*rja


(akkor mif*szomért nevezted ékszernek....)

2012. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BlackDahlia ***** válasza:

1, Én lány vagyok, de engem hidegen hagy, melyik pasit érdekli, hogy mennyi piercingem van, tapasztalatom, megfigyeléseim szerint inkább megőrül egyik-másik, hogy tudhassa, ha a nyelvemben szemöldökömben köldökömben van, és tágítóim is vannak, kisfülékszerem, industrialom stb. szóval megvesznek érte, hogy tudják, hol lehet vajon még. Sokan úgy néznek az emberre, mint egy egzotikus csemegére, nyálcsorgatva, mert ilyenjük még nem volt. Persze, trófeának mást kell begyűjteni nem engem...

Szerintem senki sem azért csináltatja, mert azt várja, hogy szebb legyen tőle (te idióta az utolsó válaszolók közt) hanem azért mert NEKI így tetszik. Aki divatból böködteti tele magát, annak úgy kell. Nekem mindig is tetszett a nyelvpiercing, az volt az első és a mai napig szeretem vele riogatni az erre felkészületleneket :D

Szóval, az én testem, azt teszek vele amit akarok, és ha vlaakinek nem jön be, hát majd keres egy fain plázacicát, vagy könyvmolyt vagy egy frankó kis nagyvárosi belevaló csajt, kinek mi a zsánere :) De hogy ettől várná valaki, hogy szebb legyen, életemben ekkora f_szságot még nem hallottam... :DDDD

2015. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!