Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Belehalok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Belehalok, ha nem láthatom többé.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és most tanulok vezetni.Az oktatóm 36 éves és annyira jó pasi,hogy az hihetetlen.Szerelmes vagyok belé.Ő ezt természetesen nem tudja,egyébként is nős,és van egy 12 éves lánya is.Nekem is van egy másfél éve tartó kapcsolatom és szeretem a párom,de valahogy kicsit elhidegültem tőle.Az oktatómért meg első perc óta rajongok.Szerintem neki is tetszem,sokat flörtölünk.A gond az,hogy 1 hét múlva vizsgázom és ha sikerül,akkor többé nem találkozunk,azt pedig nem fogom kibírni.
2012. jún. 19. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
hirtelen fellángolás... ki fogod bírni, ne írj hülyeséget.. -.-"
2012. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jáj én se látom már 1 ideje a fordrászom még is kibirom XD


nekem 1 fodrász csaj tetszet régen évekig belevoltam esve :D de már nem ott dolgozik ahol dolgozott :D

2012. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűen vegyek erőt magamon és felejtsem el? :-(
2012. jún. 19. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja otthagyni a családját,ez hót ziher.Keverni nős pasival meg undorító.
2012. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vizsgán kerülj a forgalommal szembe. ezután minden nap látjátok egymást a kórházba :D
2012. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon vicces volt...xD A vizsgabiztos meg tarthatja a gyertyát.Majd egy három ágyas szobát kérünk. :-D
2012. jún. 19. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
viccet félre téve...szerintem így, hogy barátod van ne csináld ezt. Neki is családja van, most hosszútáv kivan lőve. Azt nemtudom, hogy neked 1 éjszaka elég lenne e vele. És kész.
2012. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!