Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyenlik egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyenlik egymást a homoszexuálisok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki meleg, és elmesélte, hogy bárkivel találkozott, és ha jött egy ismerős, akkor szégyelte még bemutatni is, vagy ha más is volt a találkozáson kívül, akkor nagy ívben kikerülték. Ez miért van így a melegeknél?
2012. jún. 19. 22:20
1 2
 11/11 Bresalio Nagy ***** válasza:
100%

Amúgy sztem is azért lehet ez, h nem meri felvállalni a pasiját, mert még magában se fogadta el.

De, különben az egy dolog, h (ha lenne pasim xD,) ÉN minden körülmények között felvállalnám a pasimat (és nincs ilyen, h ha feminin, akkor szégyenleném, amúgy meg nem, hanem mindenképpen felvállalnám, hiszen ő a párom). De, ha azt tapasztalnám, h ő nem mer engem felvállalni, és mondjuk nem akar bemutatni másoknak, vagy csak haverként, vagy nem mer kiírni Facebook-on, vagy nem meri megfogni a kezem, vagy ilyesmi, azonnal kidobnám. Ott a helyszínen mondanám neki, h ennyi volt. Velem ezt nem lehetne megcsinálni; ha vki járni akar velem, az a minimum, h akkor ne szégyelljen. Am meg eldöntheti, h mi a fontosabb neki: a társadalmi elvárásoknak való megfelelés, illetve a lehetséges konfliktusok elkerülése, vagy én. Ha vki azt mondja, h előbbi, akkor ne járjon velem (járjon a társadalmi elvárásokkal, ha az a fontosabb neki). Ha viszont azt mondja, h én, akkor elvárom, h ezt komolyan gondolja, és tényleg vállalja, h együtt van velem, a nehéz helyzetekben is.


18F meleg

2012. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!