Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Mit csináljak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mit csináljak? Mit mondjak neki? Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Volt/van egy osztálytársam,akivel 12 éve ismerjük egymást,óvodában egy csoportban voltunk és általános iskolában is osztálytársak lettünk.Felsőben megromlott a kapcsolatunk,mert ő bekerült a város menői közé és elkezdett bunkózni,mindenkit lenézett,mert a szülei gazdagok és hogy ő mekkora menő,amiért mindent megtehet.A 8. év elején nagyon jóban lettünk.Mindenhová együtt mentünk,reggelente és délutánonként elkísértem az edzéseire(versenyszerűen úszik) és esténként eljártam vele futni(na jó,igazából én mentem mellette biciklivel,de legalább ott voltam) és mindig együtt voltunk,rengetegszer aludtam náluk és teljesen megbíztunk egymásban.

De a suliban a tanárok és az osztálytársaim,itthon pedig a családom mondta,hogy ne legyek jóban vele,mert mindenkit csak kihasznál,főleg a lányokat és én is úgy végzem majd,mint a többi barátnője.Állítottam,hogy változott,nem olyan,mint régen,stb.Az volt a legrosszabb,hogy még a tanárok is megjegyezték a suliban,hogy milyen jóban lettünk és láttam,hogy ez nem nagyon tetszik nekik.

A felvételimet elszúrtam,ezért féltem,hogy nem vesznek fel abba a suliba,ahová minden áron beakartam kerülni,ezért a srác (a tudtom nélkül) beszélt a szüleivel,ők pedig elintézték,hogy felvegyenek oda,ahová menni akartam.Így a sráccal még 4 évig osztálytársak leszünk.

Csakhogy időközben megváltoztak a dolgok közöttünk...Kihasznált elég rendesen és azóta alig beszélünk,sőt,egymáshoz sem szólunk.

2 hónapja van ez a helyzet,de már mindenki tudja,hogy valami nem oké közöttünk,mert látványosan utáljuk a másikat.


De az osztálykiránduláson kicsit közelebb engedtem magamhoz és azt hittem,hogy újra olyanok lesznek a dolgok,mint régen.Hát nem így lett,a következő nap ugyanolyan tahó volt,mint előtte.Utána nem mentem suliba,de mondták a barátnőim,hogy sokszor kérdezte őket rólam és mondták,hogy meg akart látogatni,de ők beszélték le róla,mert tényleg nem akartam akkor látni.

Ballagáson az ünnepség után még visszamentem a cuccaimért a termünkbe és a padomon volt egy kisdoboz,benne pedig egy nyaklánc,amin rajta volt,hogy "Believe" és az i betű pontjában egy kristály.Azt hittem,hogy valaki a vendégek közül tette oda,de mindenkit végig kérdeztem és senki nem adott ilyen ajándékot.Utána eszembe jutott,hogy csak a

srácnak beszéltem arról,hogy minden vágyam,hogy kapjak egy olyan nyakláncot és ő volt az első,aki megdícsérte,hogy milyen szép.


Tegnap elmentem moziba a régi osztálytársaimmal és ő is jött.Először őt nem hívtuk,mert vagy elrontja a hangulatot azzal,hogy ő nem eszik gyorsétterembe és nem ül buszra vagy végig hisztizi az egészet.De tegnap bejelölt facebookon(töröltem,hogy ismerjük egymást,mert elegem volt abból,hogy még facebookon is piszkált) és írt,hogy akkor megyünk-e moziba és hogy ő jöhetne-e.Mondtam,hogy persze,ha van kedve,de nem értettem,hogy

miért kellett ezért engem bejelölnie,hiszen akik jöttek mozizni,azok mind az ismerősei voltak és nem is én szerveztem a mozit,engem is csak hívtak.A moziban leült mellém és volt pár rész a filmben,ahol féltem és olyankor az ő ingébe fúrtam bele a fejemet,de ő is megfogta

párszor a kezemet.Utána jófej volt,hazakísért,beszélgettünk és amíg sétáltunk haza,végig fogtuk egymás kezét.

Reggel kiírtam facebookra,hogy "...ahol el akarnak felejteni,ott leszel felejthetelten." és ő ezután kiírta az idővonalára,hogy "Miért arra gondolok a legtöbbet,akire nem kéne?!".Nem tudom,hogy miért írta ki,lehet,hogy nem is

miattam,de azért fura.



Szeretem,már nagyon régóta és szörnyű,de akkor is szerettem,amikor a világ legbunkóbb embere volt a szememben.

Nem tudom,hogy most miért lett megint normális,mert mindenki mondta,hogy jó volt vele lenni,nem olyan volt,mint máskor(lehet,hogy azért,mert nem

volt ott a többi "menő" haverja).Írt egy sms-t reggel,hogy lesz náluk ma egy medencés buli,ha van kedvem,akkor menjek el nyugodtan.De akkor is ott van bennem a tudat,hogy egysszer már kihasznált,viszont mellette akarok lenni és nem tudom,hogy mit tegyek.Normális volt tegnap végig,sőt.De lehet,hogy csak egy átmeneti állapot volt nála.Nem tudom,hogy mit csináljak :(


Elmenjek a medencés bulira?

Miért hívott el,ha eddig utáltuk egymást?

Tegnap miért volt normális és miért kísért haza,fogta a kezemet egész film alatt meg amikor jöttünk haza?

Szerintetek lehet,hogy tetszem neki?

Rákérdezzek arra,hogy tőle kaptam-e a nyakláncot?


Igazából félek a válaszoktól,mert mi van,ha én értettem valamit nagyon félre...?!Neki folyton szebbnél-szebb barátnői vannak,kétlem,hogy pont én tetszenék neki.



Köszi a segítségeteket előre is!



2012. jún. 20. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő csak "simán" egy kicsit pokrócabb stílusú srác, de attól még kedvelhet - nekem nagyon úgy tűnik, hogy fontos vagy neki.

Szerintem menj el a bulira - mit veszíthetsz? :)

Attól, mert elmész, még nem kell a karjaiba omlanod.


(mivel használt ki?)

2012. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!