Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasználna? Vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasználna? Vagy mi a helyzet? Totál megvagyok zavarodva. (hosszú lesz:S)

Figyelt kérdés
Van egy srác.17 éves egy suliba járunk.Csak nem egy váltásba.Januárban találkoztunk először ,megtetszettem neki,de balf*sz,csajozni se tud,külsőre tipikus jó pasi,belső nulla,szülők gazdagok,beképzelt stb.Nem hittem,hogy neki megtetszem,mert nem vagyok cicababa,se vékony stb. ezért már be is szólt,hogy arcra gyönyörű vagy,de a súlyoddal van gond.De elvolt egy időben,hogy engem későbbre akar,későbbre vagyok való.Ott a baj,hogy megtetszettem az első unoka testvérének,ki nem annyira szép,mint ő ,viszont nagyon rendes gyerek,de már szerelemnél tartunk.. ő szerelmes én az első fiút nem tudom elfelejteni.Minden pénteken találkozom vele szórakozóhelyen,ahol részeg,egyszer nyomul egyszer beszól,2 hete azt mondta:azért nem járok veled,mert xy rokonom,egész család tudja,hogy szeret,és te csak legyél az övé..persze ilyenkor lesz a sirás,egész buli elrontva.Tegnap este leültünk beszélgetni,egyszer csak ült szemembe nézett és nézett én meg kérdeztem,hogy ez most mi?válasz:semmi csak nézem gyönyörű szemeid vannak.Erre tegnap este magassarkúba voltam sétáltam unokatesójával mondom fáj a lábam erre ő:énis reped sarkú rib*nc vagyok,nekem is fáj a lábam.Én ott majd össze estem,igaz részeg volt,de akkor is.Sokak szerint csak ki akar használni,megkérdezték tőle:húznád xx-t?(engem)válasz.igen.. mindenki szerint hadjam mind a kettőt,ne legyen az,hogy az egyikkel,másikkal és jobb lesz.De nekem nagyon rosszul esik ez az egész,mert suliba meglát bámul,nap,mint nap téma vagyok nála,van 2 nővére az egyiknek mindig beszél rólam,mindig mutat képeket neki,lagziba is akart vinni párnak,ezért nem hiszem,hogy csak ki akarna használni.Szerintetek mi lehet? :( 16/L
2012. jún. 9. 10:48
 1/4 A kérdező kommentje:
facebookon minden másnap chet,eddig sose lájkolt semmit,most mindent amit kiteszek képemre ir komit,ezért fura..
2012. jún. 9. 10:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nyomoroncokkal te szóba álltál? Ott rontottad el.

Mi az, hogy repedt sarkú ribancozik? Hülye vagy, hogy egyáltalán veszed valaminek a csicskát. Legyen már tartásod, csirákkal barátkozol, megérdemelted.


Ez az én véleményem.

2012. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Figyi.eddig nem tudtam,hogy ilyen.Mindig aranyos volt..de ez lett.:/ ám köszi választ.
2012. jún. 9. 10:56
 4/4 anonim válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de az ilyen srácoktól ne várj sok jót...
2012. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!