Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok, van barátotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, van barátotok? Tetszetek a fiúknak?

Figyelt kérdés
Hány kg és hány cm vagy?
2012. jún. 20. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mindig a kisugárzás számit nem az hogy hány kiló vagy! Én ismertem nem egy olyat, aki magabiztos, közvetlen volt és kacér, nem volt szép, de igényes volt, szép ruhákat hordott és jól állt a haja, - és kövér volt, mégis sok pasija volt, és olyat is ismertem aki vékony volt, de visszahuzódó és nem állt szóba vele senki- szóval az számit ki vagy és nem az h hogy nézel ki. Persze számit valamilyen szinten, de ha valaki kövér lehet boldog. De a túl kövér az ártalmas az egészségre, tehát csak módjával.
2012. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, mint az első leírásában, és igen-igen sok pasi próbál megkörnyékezni. De válogatós vagyok. :)
2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi neked a duci.

170 centi és 58 kiló az itteni hozzászólások alapján már a telt kategória, vagyis akkor én teltkarcsú vagyok.

Eddig még nem volt baj a külsőmmel, bár én folyamatosan kövérnek érzem magam, mert van rajtam mit fogni. Gimi óta sajnos belém rögzült, hogy pálcikának kell lenni, mert az a szép :S Ráadásul otthon is folyton piszkáltak, hogy kövér vagyok (apa és mama), úgyhogy sajnos ez mélyen belém rögzült.

2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
158 cm, 76 kg, van párom, szeret, elfogad, és minden oké velünk :)
2012. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Úgysem hinnéd el hogy bőven 100kg felett vagyok és a párom kisportolt vékony testalkatú.

Szép életem,házasságom, gyerekünk van és boldog vagyok.27/L

2012. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
155 cm és 65 kg ! Igen tetszem a pasiknak csak sose annak aki nekem tetszik
2012. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
96 kiló, 174cm vagyok. Egy szerencsém van, hogy nem az a puha fajta(ha érted)és mindig voltak körülöttem férfiak. Telt idomokkal rendelkezem. Sokan megnéznek, és jelenleg is van párom aki így imád. :)
2012. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!