Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket várok de nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket várok de nem a barátomtól mit tegyek?

Figyelt kérdés

voltam egy buliba és nagyon bepiáltam és valahogy lefeküdtem

valaki mással és pár napjaq derült ki hogy gyereket várok amikor a pasimmal mindig használtunk ó.t.-t...


2012. jún. 20. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vetesd el amég el lehet de titokba
2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dobd a pasid és keresd fel a gyereked apját.
2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

aki hülye haljon meg

csak a gyereket sajnálom

kezdetnek egy tipp: ne feküdj össze minden szembejövővel mindenféle óvintézkedés nélkül

2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
vetesd el a gyereket még nem késö mert lehet utána szopni fogod a fazst :S anyagilag meg lelkileg és a barátod elött ezt probáld titokba tartani
2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pj0tr ***** válasza:
szerintem óvintézkedéssel se feküdjön össze minden szembejövővel, ha van párja...
2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nah ja. Benned is sok tartás lehet hha egy kis piától máris szétteszed a lábad. Ráadásul annyi eszed sincs h védekezz. Gratulálok. Most emiatt végetvetnél egy fejlődő életnek.

Off: Nem vagyok abortusz párti sem ellenes. azt vallom h csak alapos indokkal vetessék el a gyereket (gyógyszer nem hatott, gumi kiszakadt, védekeztek, becsúszott de nem tudnák nevelni....stb), de az h az anya egy piás rib..c, nem tartozik ezek közé az indokok közé.

2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy legalább 18 elmúltál... Bár, az értelmi színvonal nem ezt mutatja.
2012. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A te fajtád az akinek a problémája egy csöppet sem érdekel. Pont leszarom úgy ahogy van. Oldd meg
2012. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a 3. válaszoló miért lett lepontozva?

nem értem, mert nagy igazságot írt!

2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akármennyire idióta valaki, nem hiszem, hogy az abortuszt mindenféle lelki megpróbáltatás nélkül elviseli, szóval nem fogod tudni titokban tartani, ha így döntenél.


Én a helyedben ezt csinálnám: Mondd el a barátodnak, hogy terhes lettél.(óvszer és gyógyszer mellett is előfordul..), vetesd el a gyereket (jobb lesz, ha nem egy ilyen nőhöz születik, mint te..egyelőre legalábbis), aztán valószínű az abortusz úgyis rányomja bélyegét a kapcsolatotokra és szakítani fogtok. Még az erős kapcsolatok sem mindig bírják ki az abortuszt. Őt meg legalább hagyjd meg abban a hitben, hogy nem csaltad meg.


Egyébként nem vagyok abortusz párti, sem ellenző, de én biztos ezt csinálnám ebben a helyzetben.


Ja és egy hülye kis qrva vagy, remélem tudod.

2012. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!