Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen lány vagy nő köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány vagy nő köztetek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még csiklói orgazmusom, nem tudom miért. Pedig a legtöbb nő a csikló izgatásával megy el. Még szűz vagyok, de attól félek hogy a hüvelyi orgazmusra sem leszek képes. Azt mondják, hogy 3 féle nő van. Akinek mindkettő megvan, akinek csak a csiklói és, aki nem képes elélvezni. Ez igaz? Van köztetek valaki, aki csak a hüvely izgatásával tud elmenni? Kérlek, segítsetek!

2012. jún. 20. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy érzed, hogy alakul, de nem érsz el a tetőpontig? Vagy mit szoktál érezni?
2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Maszturbáláskor csináld úgy ahogy jó, gondolj izgató dolgokra és ne hagyd abba az orgazmusig :)
2012. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak olyan van, hogy érzem, hogy alakul, de nem érek el a tetőpontig. Egyszerűen csak kifulladok egy bizonyos pontnál, elszáll az érzés. Nadrágon keresztül, hason fekve szoktam maszturbálni, mert ez rögzült be. Vízsugárral is próbáltam, és az jó is volt, csak egy idő után elkezdett fájni a lábam a guggolástól. Lehet, hogy frigid vagyok? :(
2012. jún. 20. 16:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Próbáld ki úgy, hogy nincs se nadrág, se bugyi, esetleg másik pózban is :)
2012. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 okoska31 ***** válasza:
100%

minek kell a nadrág? meztelen csiklót izgass, amikor egyedül vagy otthon és nem mehet haza senki, gondolj neked nagyon tetsző szituációra (szexuális) és használj tusfürdőt/testápolót, hogy sikamlós legyen.

ezzel sikerülnie kell.

2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Háton fekve, bugyi nélkül. Hason fekvésben megeszem a kalapom, ha elmész valaha is... Vagy csak hüvelyivel.
2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de az egész olyan kényelmetlen volt. És félek, hogy a hüvelyi orgazmusra sem leszek képes.
2012. jún. 20. 16:39
 8/17 okoska31 ***** válasza:
ja, a háton fekve kényelmesebb szerintem, mert nem nyomod a dolgaidat - de ez már egyénfüggő (mint sok más is)
2012. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan időszakom mikor nem ment

vagyis jó volt egy darabig fokozódott aztán a tetőpont mindig elmaradt valamiért nem ment

de elmúlt :D nyugi

2012. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A hason fekvős pózt azért szeretem, mert úgy rá tudok nehezedni a csiklómra. Ugyanis nagyon aprócska csiklóm van. Lehet ezzel van a baj? Vagy ez nem függ össze azzal, hogy el tudok-e jutni az orgazmusig?
2012. jún. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!