Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen lány vagy nő köztetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány vagy nő köztetek?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még csiklói orgazmusom, nem tudom miért. Pedig a legtöbb nő a csikló izgatásával megy el. Még szűz vagyok, de attól félek hogy a hüvelyi orgazmusra sem leszek képes. Azt mondják, hogy 3 féle nő van. Akinek mindkettő megvan, akinek csak a csiklói és, aki nem képes elélvezni. Ez igaz? Van köztetek valaki, aki csak a hüvely izgatásával tud elmenni? Kérlek, segítsetek!

2012. jún. 20. 16:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 9/10 Időpont ma 16:40


Mennyi idő után múlt el?

2012. jún. 20. 16:43
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert nekem ez az időszak már 5 éve tart. Ha nem több.
2012. jún. 20. 16:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Barátod sem volt még, akivel idáig jutottatok volna? Nincs itt baj szerintem, csak rossz a technika.
2012. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy a kezébe adtad volna az irányítást.
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem még nem volt, de ha csak simán fantáziálok, és magamhoz sem érek, akkor valamikor erősebb az érzés is, mint mikor magamhoz nyúlok.
2012. jún. 20. 16:47
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha nadrág és bugyi nélkül próbálkozom, akkor nagyon zavarnak a kisajkaim, ráadásul a csiklóm is kicsi, szóval nehéz azon a bizonyos ponton maradni. :(
2012. jún. 20. 17:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem sikerült maszturbálástól elélveznem.

Aztán lett barátom (21 évesen), és vele gond nélkül van csikló és hüvelyi orgazmusom is. Nem is akármilyenek :)

23/N

2012. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!