Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok minden fiúba. Na jó nem mindbe de másképp nézek rájuk mint eddig. Mi lehet ez a szerelem-láz?

Figyelt kérdés

Nézem őket,és arra gondolok hogy de megsimogatnám az arcát,adnék egy nagy cuppanós puszit, úgy oda bújnék hozzá. Vagy csak egyszerűen megnézem hogy milyen jó srác.

Eddig nem csináltam ilyet.

23L


2012. jún. 20. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
én meg pontosítok:hess innen te egyedül élő férfiak,szívfacsarását végző nője.Így értettem alapból is de fogalmazásgátlót szedek 6 napja. :p
2012. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jaj kedves 7es! Az a nagy helyzet hogy igazad van! Kapcsolatban de mégis magányosan!

Lehet ezért...

2012. jún. 20. 20:23
 13/19 anonim ***** válasza:
6 év sok idő, és a pasik hajlamosak elfelejteni, hogy törődniük kell a párjukkal nem csak a megszerzésig hanem utána is. Na meg a pasik nagyja nem épp érzelgős tipus :)Talán át kéne gondolnod ezt a kapcsolatot. A megszokás és a hosszú idő nem elég indok arra hogy vele maradj! Jól is kell érezned magad vele. 7. voltam. 22/F
2012. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban, magányosan... ez lehet az egyik legszörnyűbb dolog. Akkor ebben mindketten hibásak vagytok, de ezt nem sértésből írom. Előbb-utóbb nem ártana, ha leülnétek megbeszélni a dolgokat, és ha végképp nem működik a dolog, akkor szerintem legyen vége a kapcsolatnak.
2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

De nem lehet komolyan beszélni vele. Elmondom neki, hogy mi bánt, mondja Jó,jó! Változtatok.

2 napig minden happy, majd a régi. :(

2012. jún. 20. 20:36
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad a másik verzió. Goldolkozz el rajta. Én most kiszállok a kérdésből ha szeretnél még beszélgetni privátban elérsz esetleg :) 7-es voltam sziasztoook :D 22/F
2012. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem, miért vagy még mindig vele. Ha valaki "kikacsintgat" egy kapcsolatból (mint te is), az nyilván nem ok nélkül teszi. Már régen lépned kellett volna, így a felelősség nagyobbrészt a tiéd. Tényleg nem bántani akarlak, de saját magadnak nehezíted meg a dolgokat azzal, hogy már ki tudja, mióta szenvedsz egy nem működő kapcsolatban, egy olyan pasi mellett, aki szemmel láthatóan le se sz*rja a fejed. Döntsd el, hogy mit szeretnél, és cselekedj. Ez most rajtad múlik, nem rajta.
2012. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nyugi belém nem lennél az fix. Ritka ronda vagyok.
2012. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Tüzelsz xD
2012. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!