Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszajön divatba a szőrös punci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön divatba a szőrös punci?

Figyelt kérdés

Ma voltam strandon, és az öltözőben meg a tusolóban azt vettem észre, hogy szinte több lány viseli szőrösen mint borotváltan.

20L


2012. jún. 20. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20%
Bízom benne hogy nem jön újra divatba. Imádom az illatos, édes, csupasz puncit! :)
2012. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Sosem értettem minek kellennyire a divat után menni egy ilyen dologban...

Az, hogy kinek milyen, az jobb esetben 2 emberre tartozik. Az a 2 meg legyen már olyan iszonyban, hogy meg tudja beszélni a divattól függetlenül, hogy milyen legyen.


Hiába divat a csupasz, az én bőröm nem bírja. A borotvától kipattogok, és az sem szebb látvány, hogy tele van undorító vörös foltokkal, mint ha egy kicsit szőrös.

A gyantát nem vállalom be, de egyébként is mindenhol szőrbenövéseim lesznek tőle, nem hiszem, hogy a puncim lenne épp kivétel.

A párom tudja, hogy nekem mekkora szenvedés lenne csupaszítgatni. Elfogadta, és szereti szőrösen is.

Ha kicsit másra vágyik, akkor megkér, hogy vágjam le nullás géppel (mivel az hagy egy nagyon pici szőrt és az nem kezdi ki a bőröm).


Ha vkinek párja van, és a csupaszat szereti, akkor szerintem ha bejön divatba a szőrös, akkor is meg lehet kérni, hogy ne kövesse, hanem szedje le továbbra is..

2012. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne szörtüsző gyull, ha megfelelő irányba húznád le a borotvával, én is borotválom régóta a farkam, és amikor a szőr növésével ellentétesen vátam, akkor borzalom volt, most meg hogy fordított irányba, teljesen rendben vagyok, mert a szőrszálak vége mind a bör felett marad így, nem nől alá, de mégis sima. A nullásgép egyébként jó megoldás, lábamat azzal szoktam kéthetente, és nem is szúr. Egyébként jó a szőrős suna, nem bánnám ha viszajönne, bár egyénfüggő, hogy kinek áll jól.
2012. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hidd el, próbáltam már mindenhogy. Begyullad és kész.

De mindegy, mert mint mondtam, a barátomnak így is megfelel, így is kíván, így is van orál, úgyhogy szenvedjen vele az, aki akar. Én nem akarok.

2012. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Már visszajött. Hála az égnek. No én se a "természet lánya" típusú szőrt pártolom, de azért némi ismertetőjel nem árt, ha van egy sunán, ami megnyugtat, hogy nem egy 6 éves kislánnyal van dolgom. :D
2012. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Én semmi effélét nem halottam. Pedig kozmetikus vagyok,sztem csak olyan közegbe estél éppen,akiknek úgy a megszokott.
2012. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Micsoda perverzek vagytok ti. Szodoma és Gomora.
2012. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jött kimondottan vissza divatba a bundabugyi. Nekem mindkettő bejön, mostanában nagyon bele vagyok zúgva a borotvált punciba is, örülten izgató az is. De a kettő közt a legjobb. Egyszerűen nem divatoláson múlik, mivel sokan azzal magyarázzák,hogy pinanyaláskor tele megy szőrszálakkal a táplálónyílásuk. Ez a felfedezés meg eleve kizárja a dolgot. Csak furcsa,hogy a 90 es évekkel bezárólag addig senkinek nem ment tele, nem volt rá panasz.
2012. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha visszajön ha nem ,nekem nem lesz szőrös!

23/N

2013. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
nekem sem :) utálom a szőrt...
2013. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!