Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mi a véleményetek a fültágítóról?

Figyelt kérdés

Fiúk titeket zavarna vagy tetszene?

Lányok titeket zavarna?

NEM segglyuk méretű.:D 16/L



2012. jún. 20. 22:48
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

nekem se jön be... bár van amelyik haveromnak van de most gondoljatok bele hogy fog az kinézni öreg korában??!! nagyon gusztustalan lesz!!

17/f

2012. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Nekem is van, barátomnak is van, ennyi. Hasonló "stílusú" (utálom ezt a szót) emberekkel kell összejönni. (Bár ha van valamilyen "stílusod", akkor nem is vágysz attól eltérő emberekre. :D)
2012. jún. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy neked mekkora a segglyukad, az pedig oké, hogy nem segglyuk méretűt akarsz, de kisebbet, vagy nagyobbat szeretnél?
2012. jún. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
most 5-6 mm közt váltogatom..
2012. jún. 21. 07:18
 25/44 anonim ***** válasza:
szerintem tök undorító, főleg az ilyen jópár centisek, de ha az illető tetszik, akkor nekem mindegy lenne 21L
2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


[link] most ez nem aranyos?:D szerintem nagyon jól néz ki.:D

A kizáró okot nem értem... ez hülyeség.."


Örülök, hogy szerinted hülyeség, mert én halál komolyan mondtam. :) Nálam kizáró ok a fültágító, mert szerintem undorító. Az sem tetszik amit belinkeltél, az ilyesféle fültágítók még talán rosszabbak a sima kör alakúnál.

De ez az én véleményem, biztos találsz olyan srácot, akinek tetszel így is. Nekem nem kéne fültágítóval senki.

2012. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Mennyi ostoba előítélet: "Nekem fültágítóval nem kéne senki..."

És még azt mondják, nem a külső számít...na persze! :(

2012. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

27. Ez nem előítélet. Nem társítottam semmilyen emberi tulajdonságot a fültágítóhoz, azt mondtam, hogy nekem személy szerint undorító.

Egyébként ha meggebedsz, akkor sem fog ez változni, és hazudik, aki azt mondja, neki a külső nem számít, mert valamennyire mindenkinek számít.

Van aki az egyenes-göndör hajba köt bele, van aki a testsúlyba, van aki az öltözködésbe, engem a fültágító taszít. Kész, ez van, szerintem bizarr, nem tudom mit vannak ezen megsértődve egyesek. Nekem sötét hajam van, aki csak a szőkéknek ad esélyt, azt rúgjam tökön, hogy te micsoda farok vagy, hogy nem tetszik neked az én sötét hajam?

De mint írtam, biztos van olyan is, akinek meg tetszik. Épp azért, mert nem vagyunk egyformák, de ha valaki ki meri jelenteni, hogy szerinte undorító, akkor ne próbáld már megdumálni, hogy az ő hibája, hogy így gondolja.

2012. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

28.

Én megértem az állás pontod, csak kicsit furán hangzott elsőre..de értem.:)

25 ez nem centis hanem milliméteres..de teljesen mindegy..:)

2012. jún. 21. 15:40
 30/44 anonim ***** válasza:

én szeretem, nekem is van : D

16L

2012. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!