Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek mi a véleményetek a fültágítóról?

Figyelt kérdés

Fiúk titeket zavarna vagy tetszene?

Lányok titeket zavarna?

NEM segglyuk méretű.:D 16/L



2012. jún. 20. 22:48
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Az csiga nem spirál..:D

De Köszönöm a véleményeket..azért még várok párat.:)

2012. aug. 23. 14:18
 42/44 anonim ***** válasza:

nekem volt már fültágítós pasim (vagyis 3)

igazából nem számított, volt akinek 28 vagy 30as volt, volt olyan, akinek 20as, meg aki csak épp elkezdte.

nincs bajom vele, de azt hülyeségnek tartom amikor valaki 10nél kisebbet csinál... azon kb nem is látszik, inkább divatból van, mert a nagyobb nem megy össze...

lányokon kevésbé szimpatikus. számomra olyan mint a septum piercing. szerintem az is csak fiúknak áll jól

2012. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
septum piercingről mindig a tehenek jutnak eszembe...
2012. aug. 23. 14:25
 44/44 anonim ***** válasza:
Van akinek illik, van akinek nem. Akinek illik azon nekem tetszik. De nem 5cm es hanem csak pici. De amit belinkeltél az nagyon tetszik.
2012. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!