Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom magam elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam elképzelni hogy párom legyen. Akkor így mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Vonzódom a pasikhoz, ezzel nincs baj. De mivel 22 éves vagyok és még soha sem volt barátom, így már kb fogalmam sincs hogy hogyan kell kezdeni. Meg annyira hozzászoktam az egyedülléthez, hogy nem tudom magam elképzelni hogy valakivel együtt élek, kézenfogva sétálunk stb. Az egyik barátnőm azt mondja "A nyáron majd elmegyünk strandra, meg bulizni meg ilyesmi, és majd bepasizol" De én nem vagyok olyan, meg tőlem annyira távol áll az hogy pasim legyen...
2012. jún. 20. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Eszter...?
2012. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem már volt párkapcsolatom, de kb 1 éve Én sem tudom elképzelni, hogy párom legyen.

Csak az érdekel, hogy elörébb jussak az életben.

2012. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Üdv. A klubban, pont ma ugyanezen kattogtam...
2012. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt 19 éves koromig. Aztán megismertem valakit akivel már GONDOLATBAN eltudtam képzelni, hogy nálunk lenne, anyáékkal beszélget és aztán megszerettem :) majd jön ha jönnie kell :)
2012. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megtörténik, akkor majd valósággá válik az elképzelhetetlen. Ehhez persze te is kellesz.
2012. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lesz. Bele fogsz botlani! Csak mosolyogj.
2012. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni de 9 év egyedülléttel a hátam mögött mondhatom, meg lehet szokni,sőt már inkább zavarna ha valaki ott nyüzsögne az életteremben.
2012. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, még sose volt barátom és elképzelhetetlennek tartom, hogy legyen!
2012. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lesz így veled?


Csak annyi hogy egyedül maradsz!

2012. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!