Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ellentétek vonzzák egymást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást? És mennyire tartós egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal már több mint 1 éve vagyunk együtt(szinte azóta együtt is lakunk). Nem létezik bennünk közös tulajdonság,mint külsőre,mint belsőre. Az ízlésünk az életfelfogásunk és a szokásaink is teljesen különböznek. Szeretem a párom,de az apróságok miatt,amikben nem értünk egyet,állandóan veszekszünk és úgy érzem,h szép lassan megöli a kapcsolatunk :S.

Szerintetek mennyire működhet egy ilyen kapcsolat? Nektek volt már olyan párotok,akivel ennyire különböztetek? Tapasztalatok?

Köszi a válaszokat!

22/L


2012. jan. 30. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
haveromnak 1 hétig tartott
2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alien19 ***** válasza:
Nàlunk 5 èvig tartott...a vègèn màr megszokàsbòl.
2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam egy ilyen "kapcsolat" évezredekig is tarthat. Gondolj például a földben található kősóra. A pozitív Na, és a negatív Cl ionok egy ideje kapcsolatban vannak... hosszú ideje...


Viccen kívül én nem értem hogy létezhet egyáltalán egy ilyen kapcsolat.

2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják az ellentétek vonzzák egymást, de csak egy darabig, mert utána már taszítják!Lehet, hogy nálatok most jött el ez az idő.Egyébként az nem túl jó, ha mindig veszekedtek, főleg ha ezek apró dolgok. Nem is értem miért vagytok még együtt? 21/L
2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sehogy, ezt tapasztalatból mondom... ugyan ez volt velem, 6 évem ment rá... szóval ha nem illetek össze megszokásból ne maradjatok együtt, mert az senkinek sem lesz jó, és hidd el a változás csak jót tesz ;)
2012. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi is két, szinte teljesen ellentétes személyiség vagyunk (ő nyugodt, én sokkal vadabb vagyok), de pl nekünk rengeteg közös hobbink van. 2 éve megvagyunk már nagyszerűen, viták vannak,amiket nagyon imádok (a vitázás sztem nem egy a vitatkozással), de még sosem vesztünk össze.

Anyósomék is teljesen különböznek,ők már 30 éve házasok és még mindig imádják egymást. SZall sztem tartós is lehet egy ilyen kapcsolat, mert nem az a lényeg,hogy teljes mértékben egyet értsünk. hanem az, hogy megértsük és elfogadjuk egymás véleméynét.

De semiképp se keverd össze a már emigy sem működő kapcsolatot azzal,h ellentétes a személyiségetek. Gondolj csak abba,ha egyformák lennétek, eltűrnéd az apró dolgait?

2012. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tevetke ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, akivel majdnem 3évig voltunk együtt, együtt is laktunk egy darabig, de aztán már nem ment. Voltak hétköznapi dolgok, amikben egyetértettünk, de az alap világszemléletünk köszönőviszonyban sem volt egymással. Azóta kerülöm az ilyen kapcsolatot, mert tudom, hogy semmi értelme annak, hogy egy ilyen férfival legyek. Ahogy itt már mások is írták a vége felé már csak megszokás volt. Én sajnos nagyon hajlamos voltam idomulni az ő életéhez, ez az a hiba, amit soha többé nem fogok elkövetni!!!
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Pl ilyeneken veszünk össze,h én este 11-kor lefekszek,mert vizsgaidőszakban szeretek korán kelni, ő hajnal 5-ig játszik. Hajnalban ébresztget,h szexeljünk már,de én már jó,h nem akarok,mikor az álmomból ébreszt és a végén 1 hétig nem szexelünk,mert ez így megy :S. A film választás is probléma,ha akció filmet választ én hiába mondom,h nem szeretem és ha elalszok,én vagyok a hibás. Ő egoista,nekem meg van egy kis önbizalom hiányom és ezt ki is használja. Én szeretném,ha átölelne,de inkább csak álmodozok róla :S. Én pontos vagyok ő meg egyfolytában késik és időben odaérni vele valahova nem létezik,tehát nagy veszekedés...mire elindulunk. Zenét szinte nem is tudunk hallgatni,mert annyira különbözik az ízlésünk.

De ha meg szakítanom kellene vele,a szívem szakadna bele,mert nagy ritkán mégis vannak szép pillanataink. Eléggé tanácstalan vagyok:(

19:12-es, volt vár olyan párom is másfél évig,akivel teljesen hasonlítottunk(ő is mérleg volt) és az egy idő után nagyon fárasztó lett,főleg amikor egyikünk sem volt domináns és nem tudtunk dönteni a fontos helyzetekben...

2012. jan. 30. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire apróságok miatt összevesztek, akkor tényleg át kell értékelned,h megéri-e azért a néhány jó pillanatért ennyit szenvedni.

Ismerős a helyzet, nálunk is az van,h én éjszakai bagoly vagyok, ő meg korán fekszik korán kel, de ebből még sosem volt gond.A szexről ne is beszéljünk. Irtad,h vizsgaidőszakban 5kor ébreszt és azzal nyaggat, h szexelj vele...hááát...ez enyhén szólva is bunkóság...meg régen rossz,ha egy kapcsolatban a szex miatt kell veszekedni...:S

Nem ismerlek benneteket, de sztem ez a helyzet már régen eldőlt...ha most együtt is maradtok, az se fog sokáig tartani...legalábbis hózhatjátok évekig, de megéri?

2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!