Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy ilyenkor, amikor van valami nagy fociesemény, akkor sok kislány egyből elkezd "fociszurkoló" lenni?

Figyelt kérdés
Csak azt nézik, hogy "jújj, de helyes ez a Torres, meg az a másik, de ööö... ki is az?" Aztán nekik áll feljebb, ha valaki beszól, hogy gáz. Akkor jönnek azzal, hogy de igenis, ők szeretik a focit. De persze egyik csapatát se tudnák megmondani a cukifiúknak...
2012. jún. 21. 15:39
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%
Média....nem a foci az érdekes, hanem a pasik miatt nézik...
2012. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem csak szerinted szánalmas ez...
2012. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is szánalmas. Azok a csajok csinálják ezt, akik társfüggőek és állandóan a pasijukon akarnak lógni, ezért bemesélik maguknak, hogy érdekli őket a foci, forma1, és hasonlók, hogy addig is a pasin lóghassanak. Én lány vagyok, és volt olyan pasim, akivel eljártunk foci EB-t nézni, mert tényleg érdekelt. Az EB-ket mindig megnézem, a foci többi része nem érdekel. De sosem egy pasi kedvéért, vagy hogy ráakaszkodjak. Barátnőkkel ugyanúgy elmentünk beülős helyre, meccset nézni. Szerintem ha most lenne barátom, akkor azt csinálnám, hogy hagynám a haverjaival meccset nézni, és én pedig elmennék máshova barátnőkkel, szintén meccset nézni :)))
2012. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak szerintem szánalmas, hogy ilyenkor, amikor van valami nagy fociesemény, akkor én továbbra is ugyanúgy lesz@rom hogy ki nézi/ki nem, ki kinek szurkol vagy ki nyeri meg?
2012. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is gáz, főleg amikor telebasszák a fb főoldalát ezekkel.....
2012. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én bevallom, hogy ha megnézem a focit, az csakis Torres miatt van :) <333 Én nem jövök azzal, hogy milyen foci-szurkoló vagyok!
2012. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy a KLUBB FUTBALL a legjobb "esemény" a foci berkein belül.
2012. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk csak a feleségem nézi. Ha Torres olasz, akkor biztos tudja is,hogy ki az.


39F

2012. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a 4-esnek igaza van. senki nem sajátíthatja ki az EB nézését. nem mindegy nektek, hogy ki mit néz?
2012. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze,hogy szánalmas dolog. Van 2-3 ilyen csaj ismerősöm,igaz ők a Barcával játszák ezt el. A REAL elleni meccseket megnézik,esetleg a BLt,aztán ugatnak facebookon fűnek fának,hogy mekkora oltári császárkirály a csapatjuk,közben Barcás csapatkép a boritójuk,egymásnak Villát,meg Fabregast linkelgetnek a falra,Barcás tortát akarnak szülinapjukra,ha beirom nekik,hogy ugyan sorolják már fel a kezdő 11et,akkor azzal jönnek,hogy hallgassak,a REAL kikapott,ők csendbe lennének.Aztán mint ahogy idén,kikapott a Barca,eltűnt a sok divatposzt.
2012. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!