Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,4 hónapja vagyok együtt a barátommal.Sokszor hallottam már hogy az én koromban még nem szabadna szexelni és hogy ennyi idősen csak menőzésből csinálják a dolgot a fiatalok.De én ezt a mi esetünkben egyáltalán nem így gondolom.Még szűz vagyok, de nagyon vágyok rá.Tudom hogy nem bánnám meg,bízok benne és szeretjük egymást.És ő sem siettet.
2012. jún. 21. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Mehet a menet.
2012. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónap szerintem nem túl sok idő... Bármi lehet még. De te dolgod, csináld csak, ha akarod.
2012. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akkor is tartom, amit eddig.

Még jó, hogy bízol benne és szeretitek egymást, de mi lesz fél év, egy év múlva? Lehet, hogy most úgy érzed, hogy itt az idő, de ha néhány hónap múlva pl. véget ér a kapcsolat, bánni fogod.


Másrészről abban is van valami, hogyha készen állsz rá, akkor nem érdekel, hogy ki mit gondol és nem kérdezed meg itt.

2012. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek kívülállóként mennyit kéne még várnom?
2012. jún. 21. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem siettet, akkor várj még. Oké, hogy megbízol benne, de 4 hónap az csaj 4 hónap, és sajnos a mai 14 éves fiúk elképesztően tudnak hazudni csak hogy megkaphassanak valakit. Tedd próbára, mondd meg neki, hogy te még nem vagy kész erre, és amúgy is még nem vagy biztos benne hogy ő az igazi. Egyébként nem menőzésből csinálják a fiatalok, hanem azért, mert túl hülyék hozzá, hogy felfogják, mekkora érték a szüzesség. Régen is már 14 évesen dugni akartak az emberek, csak akkor megoldották, és összeházasodtak.

Mondom, várjál még vele, az hogy mit hiszel magadról, az messze nem ugyanaz, mint ami vagy. Ennyi idősen az ember akár napról napra változik. Az sem garantált hogy élvezni fogod, mivel még nincs teljesen kifejlődve a szervezeted, ne gondold, hogy véletlenül mondják, hogy 17-19 évesen ajánlott az első. Meg persze ha komolyan sokáig együtt akartok maradni, úgyis fogamzásgátlót kezdenél el szedni, azt viszont ilyen fiatalon nagy hülyeség, láttam már olyan lányt, aki 14 évesen kezdte szedni, és most 20 éves, és olyan dagadt, hogy rossz ránézni, pedig azelőtt nagyon szép lány volt. Nem szabad felborítani a hormonokat.

Természetes hogy vágysz rá, de az nem azt jelenti, hogy készen is vagy rá. Vágyom én is arra, hogy gyerekem legyen, de tudom, hogy még túl fiatal vagyok hozzá, és csak tönkretenném szegény gyerek életét. Vágyom arra is hogy vállalkozásom legyen, de még úgysincs pénzem adózni, és csak eladósodnék. Érted? Vigyázz magadra. Mert ezt többször nem tudod felhasználni. Én egész életemben bánni fogom, hogy el lett cseszve az első alkalmam, pedig én 18 éves voltam, nem 14. Higgyél nekem.

2012. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!