Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lehet hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lehet hogy én képzelek bele többet ebbe a dologba?

Figyelt kérdés
1 hete kerültem egy munkahelyre, és sok fiú között vagyok. Rögtön az első nap megtetszett az egyik fiú. Folyton szemezünk, Ő nem az irodában van, hanem megfordul néha ott. Már többször is hívott ide oda ( kávé, cigi, ebéd) de mindig visszautasítottam, mert izgulok, másrészt meg munkaidő van. De szeretné jóvá tenni, és nem tudom hogyan érjem el nála, hogy elhívjon vhova :) De lehet h csak meg szeretne ismerni, barátkozni, az meg eléggé gáz, ha félreértem a helyzetet.19/L
2012. jún. 21. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kávézni, cigizni, meg ebédelni sem akarsz vele elmenni, akkor hogy várod, hogy randizni hívjon ezek után?:D

Úgy tedd jóvá, hogy elhívod kávéra, cigizni, ebédelni. Aztán majd megtudod mit akar.

2012. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha meghív kajálni, akkor biiiztos, hogy csak barátkozni szeretne :D
2012. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ott a munkahelyen h együtt menjünk :) jó de izgulok tudom h hülye vagyok, de én nem merem tőle megkérdezni ezeket :/
2012. jún. 21. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor legalább ha legközelebb meglátod, mosolyogj rá ezerrel mint a vadalma:D Hátha hajlandó még egyszer elhívni ide oda, amire persze te már azt mondod, hogy OK, MEGYEK, CSAK EGY PERC. Vagy ezt: NEKEM CSAK 10 PERC MÚLVA LESZ SZÜNETEM. MEGVÁRSZ?:)
2012. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

menj el vele kávézni, cigizni, ebédelni...

akkor megismerkedtek

és utána kiderül hogy akar-e majd esetleg csak veled vacsorázni :)


egyébként a kávé, cigi, ebéd együtt az én eddigi közösségeimben: egyetemi csoport, munkahely tök alap volt, hogy együtt megyünk

még olyat is csinálunk hogy 2-en megkajálnak az egyik helyen, másik 2 meg csak boltban vesz valamit, de akkor is együtt megyünk :)

2012. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) igen sztem is csak én képzelek ebbe bele többet. és épp ez az h nem akarok pofára esni de ha még eggyszer hív akk tuti megyek:)
2012. jún. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!