Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelhetem a srácot? Ez mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem a srácot? Ez mi lehet, mire mehet ki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt vki hasonló helyzetben??


3éve ismerkedtem meg a sráccal egy helyen(azóta is ő jár a fejeben, minden más pasi hidegen hagy), de csak hónapok múlva vettük fel a kapcsolatot neten. Aztán elkérte számom és mindig megígérte,h talizunk,de sose lett belőle semmi. Erre-arra hivatkozva.

Volt,h nekem jött közbe vmi fontos dolog,és le kellett mondanom a talit, de utána még lehetett volna esélye újra elhívni...

Néha rám ír két szót, érdeklődik, de még se akar semmit, totál szűkszavú velem, pedig valójában nagyon nagy arc, a társaság középpontja, nincs is barátnője és nem is csajozik már egy jó ideje, haverjától tudom. Bnőmtől már érdeklődött utánam a barátja,aki mondta,h hallott már rólam a sráctól.


Jó lenne,ha pasik válaszolnának. Miért csinál ilyet egy fiú?? Miért játszik az érzelmeimmel, amikor tudja,h én totál epekedem utána és már annak örülök,ha látom. Szívesen találkoznék vele és többet mutatnék meg magamból.


Totál meghülyültem, bepunnyadtam, nem ismerkedem, úgy érzem nincs is más olyan pasi, aki megfogna...


24/L



2012. jún. 21. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a közel három év szerintem elég hosszú idő. Bőven lett volna ideje arra, hogy találkozzatok, valami miatt mégse tette meg. Lehet, hogy csak annyit akart elérni, hogy vonzódj hozzá, és most élvezi, hogy te nem tudod, mi a helyzet, és meg tudnál veszni utána. De az is lehet, hogy csalódott valakiben, és nem akar senkit magának. Szerintem meg kellene beszélnetek ezt a dolgot, utána tisztábban látnál, és ha esetleg nem érdekled őt, akkor újabb fiúk után tudnál nézni.
2012. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja, hogy még jobban hiányozzon neked és ezáltal még jobban beleszeress. Bár én lány vagyok, de a pasiknál ezt tapasztaltam.
2012. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert lemondtad.


Dobd fel hogy találkoznotok kéne, egyből más lesz a hozzáállása.

2012. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb is láttam egy kiülős helyen és mikor meglátott lehajtotta a fejét, de utána meg láttam,h visszafordult utánam...Ezek után én nem merek ráírni. Meg főleg nem rákérdezni,h mi van köztünk, érez-e vmit. Ehhez mit szólna egy pasi?
2012. jún. 21. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondom, írj rá.


Lefújtad a randit, nemtudja mivan, arra vár h lépj valamit.

2012. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyerekes lenni és bolond kérdéseket feltenni,de őszintén,ha egy fiú lecsapja a fejét, akkor az nem az érdektelenség jele? Vagy zavarban lehet előttem?

Tudom, ismeretlenül nehéz válaszolni,de annyira érdekel,h ilyen dolgok hátterében mi áll.

2012. jún. 21. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sz@rik rád,de nem elég tökös hogy megmondja.
2012. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl fordítva gondolom ti játszotok a mi érzéseinkel 19/f
2012. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!