Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok osztályon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok osztályon belüli kapcsolatokkal?

Figyelt kérdés
Mert én beleszerettem egy osztálytársamba, elég jóban vagyunk, de nem tudom mit csináljak. F

2012. jún. 22. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
esze ne gyere vele, tapasztalatból beszélgetek.
2012. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
valami indoklást? mellesleg nem általános iskolás vagyok
2012. jún. 22. 09:08
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan sose volt osztályon belül párom, de szerintem nem jó ötlet. Én a házinyúlra nem lövünk elvet követem. :) De a mi osztályunknak is meg van a maga párocskája, és elég undorító, ahogy azok ketten nyalják-falják egymást mindenki előtt, arról nem is beszélve, hogy milyen kínos lesz nekik szakítás után.

De ha bele szerettél, akkor ne törődj más véleményével, menj a szíved után. ;) :)

17/L

2012. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
házi nyúlra nem lövünk barátom
2012. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Másik osztályokban is vannak az évfolyamunkon, de semmi "undorítót" (csak idéztelek) nem csinálnak
2012. jún. 22. 09:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok mindentől függ.

Ha normálisan kezelitek a dolgaitokat (egy esetleges szakítás után is) akkor sok baj nem lehet belőle. Ha úgy gondolod, hogy problémák lennének a szituból, akkor inkább hagyd.

Szerintem suliban nem illik nyalni-falni a másikat. Nem kell titokban tartani, de az nem az a hely...

2012. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt osztályon belüli kapcsolatom, de azt leírom, amit "láttam".

Az egyik barátnőm 2 fiúval járt az osztályban. Az elsővel köszönő viszonyban sincsenek, utálják egymást, a másikkal viszont nagyon jó barátok maradtak. :) Mindkét esetben ugyanarról a csajról van szó... Szerintem ez leginkább a felek hozzáállásától függ.

Nekem egy táncegyüttesben van most egy 1 éves kapcsolatom. Szerencsére még együtt vagyunk, remélem ez egy darabig így is marad. :) Mikor összejöttem a párommal, nagyon kiakadt az a srác, akinek tetszettem. Ő szintén együttesi tag. Azelőtt csak velem táncolt, de miutánegtörténtek a dolgok, fél évig még csak nem is köszönt... Azóta megint jóban vagyunk. :)

2012. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
itt a nyár szóval annyira nem para
2012. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt osztályon belüli kapcsolatom, de azt leírom, amit "láttam".

Az egyik barátnőm 2 fiúval járt az osztályban. Az elsővel köszönő viszonyban sincsenek, utálják egymást, a másikkal viszont nagyon jó barátok maradtak. :) Mindkét esetben ugyanarról a csajról van szó... Szerintem ez leginkább a felek hozzáállásától függ.

Nekem egy táncegyüttesben van most egy 1 éves kapcsolatom. Szerencsére még együtt vagyunk, remélem ez egy darabig így is marad. :) Mikor összejöttem a párommal, nagyon kiakadt az a srác, akinek tetszettem. Ő szintén együttesi tag, a legjobb barátom volt. Azelőtt csak velem táncolt, de miután megtörténtek a dolgok, fél évig még csak nem is köszönt... Azóta megint jóban vagyunk. :) 17/L

2012. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
na ez a másik... túl messze lakik
2012. jún. 22. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!