Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokkal miért nem tudok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokkal miért nem tudok úgy viselkedni, mint a srácokkal?

Figyelt kérdés
Csávókkal mindenféle előzetes ismerkedés nélkül le tudok spanolni fél perc alatt bármilyen összejöveteln vagy feszten miegymáson, de ha lányoknál kellene ugyan ezt, akkor a társas lényem átcsap egy szerencsétlen unalmas akárkivé. Mondom is magamban, hogy haver mit művelsz, mondjál már valamit, az előbb még be nem állt a pofád.
2012. jún. 22. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van :D
2012. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, de ezzel én is így voltam. Pontosabban a lányokkal túl rendes, kedves, meg unalmas, szorongó vagyok. Ha beszélgetünk így persze, hogy 22 évesen sem volt még barátnőm és nem is lesz, ha így haladok tovább...
2012. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert a csávókkal valószínűleg nem dugni akarsz.
2012. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mert görcsölsz. Ha fiúkkal beszélsz, nyugodt vagy, és laza, mert tudod, hogy kedvelni fognak, ha mégsem, akkor is lesz marad bőven haverod.

Ha egy csajjal dumálsz pedig izgulsz, és ott vannak a gátak, mi van, ha ez túl erős egy lánynak, mi van, ha ő másképp reagál, stb. És végül inkább nem mondasz semmit.

Ahhoz, hogy találj egyet, néhánynak először el kell urasítania. Muszáj önmagadnak lenned. Ezért mondják sokan, hogy csak a bunkó pasiknak van csaja. Pedig nem mind bunkó, nyugodtak, és mernek kockáztatni. És ez bizony vonzó.

21/L

2012. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok csak fordítva, mert én lány vagyok.
2012. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor félénk lányok és fiúk összehozhatnánk egy közös pszichológia szorongás leküzdő csopit. :D Aki benne van írjon priviben!
2012. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó hát interneten én is nagy legény vagyok...
2012. jún. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!