Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg baj, hogy így gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, hogy így gondolkodok?

Figyelt kérdés
Az a "mottóm", hogy nincs kifogás, nincs megbánás, nincs visszakozás. Nem hiszek a szerelemben, nem tervezek hosszútávú kapcsolatot, azzal szexelek, akit csak megkívánok (persze mindig gumival), nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, bármit kimondok amit akarok, bármit megteszek, ami jólesik. Mégis, sokaknak nem tetszik hogy én így élek. Miért? Bántok én ezzel bárkit is?
2012. jún. 22. 10:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

ha te így elfogadod magad, és akivel/akikkel vagy azok is, akkor nincs semmi gond.

egyébként fiú/lány vagy?

2012. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2012. jún. 22. 10:53
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
megkeseredett ember lehetsz. nem bántasz ezzel mást, inkább magadban okozol kárt. akik szólnak az életstílusod miatt inkább téged féltenek.
2012. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

A 3. hozzászólónál a pont.

Egyébként a jövőben úgy ki leszel égve, hogy örülhetsz, ha egy srác köszön majd neked.

2012. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Valaki nagyon pofára ejthetett...
2012. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Francokat nem bántasz ezzel mást... Ha lesz egy srác, aki komolyabban közeledni, mégis hogy fog számára esni, ha úgy pattintod le, hogy ezt szépen felvezeted neki?
2012. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És mindig megmondom az elején, hogy ne várjanak tőlem örök szerelmet és hűséget. Egy szex, ha jó akár több is, de ennyi. És nem ejtett pofára senki. Csak ez az amit akarok, és nem kell egy kapcsolat csak azért hogy szexelhessek, abban mindenki csak megsérülne. Nem hazudok. Amúgy is, a szex őszinte, maximális az élvezet, és nincs mellébeszélés.
2012. jún. 22. 11:09
 9/39 anonim ***** válasza:
95%
"azzal szexelek akit csak megkívánok" szerintem ez olyan tipikus k****s gondolkodásmód.. Én igenis megbánthatsz vele mást. Lehet, hogy elmondod neki, hogy nem tervezed hosszútávra, de és ha közbe mégis igazán beléd szeret a partnered? Akkor csak úgy ott hagyod? Amúgy ahhoz képest, hogy 17 éves vagy.... elég fura. Mást mondanák ha már 30 éves lennél, de ilyen fiatalon már így élni... Én ezzel nem bántani akartalak, csak meg szeretném mondani, hogy próbáld meg máshogy felfogni az életet.
2012. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Értem. És ha néha napján szükséged van valakire, hogy orvosolod? Nagyon hamar be fogsz savanyodni.
2012. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!