Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok be jön nektek a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok be jön nektek a hosszú hajú férfi? És milyen fajta, ha igen és ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az állig, vagy vállig érő haj jön be. Persze ha ápolt. Van egy olyan férfi ismerősöm, akinek hátközépig érő tejfölszőke haja van, de egyrészt nem túl ápolt, másrészt meg se nem sűrű, se nem vastag, így elég hülyén néz ki.

De pl az ilyenért kifejezetten odavagyok:

[link]

2012. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
be, nagyon be, nagyon nagyon bejön ;D Gyönyörőszépséges ha egy pasinak hosszú ápolt dús haja van, színtől függetlenül. Imádom :D Ha váll alá ér az is jó, ha a feneke alá (olyat is láttam már) az is szép... Ha nagyon göndör az is szép ha hullámos az is ha egyenes az is. A hangsúly azon van hogy ápolt legyen :) A zsíros hajnál nincs visszataszítóbb.
2012. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is bejon :-) A baratomnak is az van, vallig ero gondor, barna haja.
2012. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Bogika666 válasza:
Nekem inkább inkább a hosszabb hajú pasik jönnek be, de persze van egy-két kivétel.... Hát, hogy mien fajta, az attó füg... A rockerek is jól néznek ki, de nem mind. És mindenkép ápolt legyen :)
2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ imádom Párom is az volt :( sajnos levágata a haját, mindenki mondja neki, hogy igy sokkal jobb. Hát nekem meg hosszan jobban tetszett. :D ugy szerettem belé. :) es ha akármilyen férfit meglátok valahol mindig megbámulom őket. Imádom :D
2014. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Naggyooon! A bozontos (de ápolt) haj naggyon bejön. Leginkább az a 10-15 cm-es, de a hosszabb is. A lényeg persze, hogy ápolt legyen.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
én imádom, odavagyok érte :3 gyönyörű, persze ha ápolt is. Imádom turkálni.
2014. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy hosszú hajú, szakállas férfi szembe jön az utcán, elalélok tőle :D és ha még metál zenét is hallgat... tökéletes.
2015. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Imádom ha egy pasinakhosszú haja van. De legyen ápolt a haja. A zsíros, vékonyszálú nem jön be.

Ő például igencsak bejövős.

[link]

2016. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!