Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak egyáltalán manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán manapság normális 22 és 32 év közötti lányok?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van,mintha mindegyiküknek csak a pénz,és a jó megjelenés számítana,és a belső (tulajdonság)egyáltalán nem fontos.
2012. jún. 22. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Lehet, hogy neked is csak ezek számítanak, és azért kerülik el a figyelmedet a normálisak? Légy nyitottabb, keresgélj máshol és máshogy, mint eddig! Sok sikert! :)
2012. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Fontos a belső is! Lehetőleg

bőr belső

Bang & Olufsen hangrendszer

3 zónás klíma

ülés fűtés

ülés szellőztetés

valódi fabatétek

stb

2012. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Köszi én elég normálisnak érzem magam. Persze attól függ mit nevezünk jó megjelenésnek. Én is szeretem ha a párom ápoltan, tisztán mászkál, ugyanakkor nem követelmény, hogy csak is retro vagy bármilyen más márkás cuccokban jelenhet meg velem bárhol is, mert amúgy ég a fejem...

Nem mondanám azt, hogy a külső nem számít, inkább azt, hogy a külső és a belső együttes összhangja számít, már ha ez értelmes! :)

2012. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
néhány hete valaki - rokon - ebből a kategóriából azt mondta, hogy egy nőnek csak a f.sz és a pénztárca fontos. És nem definiálta a sorrendet....
2012. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo. De szamir nekik a belso is de csak olyan 10% ban. A tobbi 90% ot a kulso es az anyagiak teszik ki. Lehet sopankodni. Legyel gazdag es akkor lehetsz te Quasimodo is, akkor is tapadni fognak a csajok rad.
2012. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lizzi77 ***** válasza:
Nézd, rossz helyen keresed az igazit.Ha ránézel egy lányra(nem tinire gondoltam, mert ált.nincs saját ízlésük, csak keresik azt, az öltözködéséből,a stílusából,a hajviseletéből már elég sok mindenre lehetne következtetni.Pl.ha csinos, de praktikus(nincs nagyon kivágva,nem leopárdmintás,stb)ruhát hord,akkor valószínűleg jó ízlése van, tudja mi áll jól neki, tehát öntudatos,és praktikusan gondolkozik az életben is.Ha a nagy melegben feltűzi a haját,szintén azt jelenti, hogy nem a divat a legfontosabb a számára,stb.Figyeld meg a lány ismerőseidnél,hogy náluk ez mennyire igaz.Persze, még mindig ott vannak az erős jellem nélküli emberek,ők jobb esetben a divatot követik, rossz esetben válogatás nélkül veszik magukra a cuccokat.
2012. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni kisfiam, de két jó tulajdonság kell a háromból, különben egyedül maradsz


vagy legyél csóró, de jóképű és jófej

vagy legyél csúnya, de gazdag és jófej

vagy legyél egy pöts, de gazdag és gyönyörű.


másképp semmi esélyed.

2012. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vannak egyáltalán manapság normális 24-30 év közötti pasik? Olyan érzésem van, mintha mindegyiküknek csak a szex és a jó megjelenés számítana, és a belső egyáltalán nem fontos.

24/L

2012. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Állítólag Dél-Amerikában az Amazonas mentén még él néhány példány az esőerdő mélyén. Most szervezek egy 40fős expedíciót, hogy befogjunk párat és elhozzuk őket a civilizációba, pénzért mutogatni.


Komolyra fordítva, nem hiszem el, hogy egy normális lány se akad ebben a korosztályban. Jó eséllyel a hiba a te készülékedben van...

2012. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is normálisnak gondolom magam,és a párommal azért vagyok együtt mert szeretem,kívül-belül.Sosem úgy kerestem barátot gazdag-e,nagyon rossz fele keresgélhetsz ha egyet sem találtál én nagyon sok jóravaló,normális lányt ismerek.

22L

2012. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!