Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok, akik elégedetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik elégedetlenek az alakjukkal, miért nem változtatnak rajta? És miért hallgatnak, ha ezt megkérdezem tőlük?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, jön a "jó"idő, szaporodnak az érdekes kérdések. Az utóbbi napokban háromszor is lejátszódott az alábbi forgatókönyv: egy kövérkés lány feltesz az alakjáról képet, hogy megtudja, mit gondolnak róla az emberek. Azt is odaírja, hogy fél így kimenni a strandra, merugye ott fürdőruhában illik lenni. Megkérdezem tőle, hogy ha elégedetlen magával, akkor miért nem változtat, de nincs reakció. Háromból két esetben másra reagált még ezután, tehát elolvasta a kérdésem. Mégis ignorálta. De vajon miért?


A főkérdés ennek apropóján született, de természetesen ez nem nemfüggő, és nem kövérségfüggő, bárkinek, akinek valamilyen gondja van saját magával, fel lehet ezt tenni. Megy a panaszkodás, de hogy segítsenek magukon, az már nem. Még akkor is passzívak, ha az ember az orruk elé rakja a megoldást, ezt több más területen is tapasztaltam (egészség, pénz). Olybá tűnik, mintha az emberek egész egyszerűen szeretnének szarul élni. Szeretik a saját gondjaikat, bajaikat. De nem mondják ki, hanem csendben cselekednek eszerint. Mennyire jellemző ez a népre? Lehetséges, hogy pont kifogtam pár ilyet, de a többség dolgozik magán? Szeretném ezt hinni, de nem megy. Úgyhogy, kérlek, nézzetek magatokba, és tegyétek fel magatoknak ugyanezt a kérdést.


Kulcsfontosságú, hogy azokhoz szólok, akik _saját magukkal_ nincsenek megelégedve, szó sincs itt mindenféle társadalmi elvárásokról, meg kialakult ideálokról, meg hogy mit szólnak mások. Nem az én kedvemért kell pl. lefogyni. De amit művelnek egyesek, az teljesen irracionális. Vagy azt mondja, hogy én jó vagyok így magamnak, tudok így boldogan élni, és ezt fel is vállalom, és elmegy a strandra. vagy azt mondja, hogy derossz ez így, na nézzük csak, hogyan lehet lefogyni. A kettő levese, ez a panaszkodok de nem változtatok a lehető legrosszabb. Remélem mindenki belátja, hogy miért.


Viszont a paci túlsó oldalára se kéne átesni, ami azt jelenti, hogy ez a kövérebb fajta lesz Az ideál, A szép, és A követendő példa. Csupa nagybetűvel. Olyan (hibás) érvelésre alapozva, hogy "legalább van mit rajtad fogni". A mértéktartás nem jellemző, így az egész nagyon könnyen átcsaphat abba, hogy mindenkire ellenszenvvel néznek, aki nem ez a kövér fajta, mondván ő annyira gyenge, hogy meg akar felelni a sovány ideálnak. Sőt, azt is kezdem észrevenni, hogy a sportosak meg egyenesen közutálatnak örvendenek. No de elkalandoztam.



2012. jún. 22. 19:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most mindenki hallgat, mert igazad van. :D
2012. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy az utolsó bekezdéseddel nem tudok azonosulni. Az azért abszurd és teljes fikció. Egyébként meg volt idő, amikor a húsosabb nők voltak divatban (nem 200 kg-osak, 70-80 kb). Aztán annak is vége lett. Most egy jó darabig a 40 kg és attól kisebb tömegű nők uralták a piacot. Változnak az idők, az ízlések is eltérőek, úgyhogy ezt a részt kihagyhattad volna.


Na de én például nem vagyok elégedett az alakommal. Soknak ítélem a jelenlegi 61 kg testtömegem. Sportolni kezdtem, és próbálok odafigyelni az étkezésemre, amennyire a pénztárcám engedi. Magamtól kezdtem így cselekedni, nem kértem itt tanácsot. Egyébként igen, ezen emberek zöme nagyon szeret panaszkodni, ugyanakkor lusták, várják, hogy a szájukba repüljön a sült galamb. Gyengék, de ezen nem kell csodálkoznod. Mindig voltak/vannak/lesznek ilyen emberek, de csak nagyon kevesen fogják elismerni közülük. Olyan megoldásra várnak, amiért nem kell semmit tenniük. Tehát vagy csoda történik, vagy valaki megoldja helyettük. Most azokról beszéltem, akikről te. Nem mindenki ilyen aki egyszer elhagyja magát. Van aki talpra áll.

2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ez 1 kiváló kérdés
2012. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb siránkozni, mint naponta nekiállni tornászni. Télen meg elrejtik a hájukat vastag ruha alá. De nyáron ugye ez nehéz. Szerintem csak ennyi a baj.
2012. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

csak az a helyzet tudod, hogy itt vagyok, aki eveken at egyebet sem tettem csak dietaztam es sportoltam, es mindent mertekkel fogyasztottam. Csak nem lehet mindenkinek egyforma a szervezete tudod, s akarhogyis vesszuk, nem igazsagos, hogy egyesek zabalhatnak ossze vissza es nadszal vekonyak, masoknak meg csak dietabol es sportbol all az eletuk, hogy kinezzenek valahogy.

Modell ismerosom, szalmakrumplin, peksutiken es ilyeneken el, ettol fuggetlenul szep a teste, a bore es mindene, s egyaltalan nem mozog. Na hol itt az igazsag?

En meg itt gurcolok evek ota, mert meg egy rohadt fagyit sem eszem inkabb, hogy ne legyen buntudatom. Egy nagy szar az egesz eletem, csak azert, hogy megfeleljek a tarsadalmi elvarasoknak. Oke, hogy igy en is jol erzem magam a boromben, de csak egy kicsit probalom lazabbra venni a dolgokat es egy het alatt mennek vissza a kilok, a kicsit laza meg annyit jelent, hogy pl. megeszem egy tabla csokit egy heten es valami sutit.

Szoval csak ennyi a banatom...

2012. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

1: Naja :D Most meg üres szemekkel ülnek a gép előtt lefagyva, aztán pár perc múlva magukhoz térnek, és mintha mi se történt volna, folytatják tovább a téves életük.


2: Pedig ezt tapasztalom itt a gyiken, amikor kijelentik, hogy akinek az aktuális dahadt csaj nem tetszik, az nem férfi, és amikor olyan csajokat nyilvánítanak túl izmosnak, akik épp az hogy nem kövérek, és olyan rosszindulatú, ostoba és téves sztereotípiáik vannak (és hangoztatják is) e téren, hogy fájdalmas olvasni, akkor nem fogom szó nélkül hagyni.


4: Pedig nem is kéne minden nap tornázni, ez a vicces (:

2012. jún. 22. 20:12
 7/21 A kérdező kommentje:
5: Megkérdezhetem, milyen diétát követsz?
2012. jún. 22. 20:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen téren a gyik-es válaszokból meg oltásokból csinálsz statisztikát, akkor én most kilépek a beszélgetésből:) Az általad példának felhozott válaszokat le merem fogadni, hogy minimum 120 kg-os emberek írják és/vagy rém irigyek. A való életben jól érvényesülhet, hogy nem azt kell nézni mit mondanak, hanem azt, hogy ki mondja. Itt ilyet felesleges nem szó nélkül hagyni, mert szerintem elég könnyű kitalálni, hogy a kövér, lusta és féltékeny emberek néznek ellenszenvvel a nem kövérekre. A nem virtuális életben én nem tapasztalom, hogy a sportosak közutálatnak örvendenének. De ahogy te érzed.
2012. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező! Igaz hogy felém nem szól ez a kérdés, de ideírok, mert már én is észrevettem ezt. Csak azt nem értem, hogy miért csak a lányoktól kérdezed? :D mert rengeteg pasi(sztem többen vannak mint a lányok) is van itt akik állandóan csak nyafognak, hogy "milyen rossz nekik, mert az összes lánynak a sportos testalkatú pasi kell". (közben meg fel sem fogják, hogy egy lánynak se kell nyafogós pasi, mert ők férfit akarnak :D) Bár lehet, hogy offoltam egy kicsit, de azért gondoltam ide írok, nemcsak a lányok vannak ám így :)))

19L

2012. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Látom te sem olvastad el ezt a rettentő hosszú kifejtést... második bekezdés, első mondat.
2012. jún. 22. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!