Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szakítani akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani akar?

Figyelt kérdés

a barátommal elég rövid ideje vagyunk együtt, és nagyon elvagyunk, nagyon aranyos. ő 19 éves, én 16. én még nem csókolóztam, és tudja is, és mondta, hogy szeretné, ha nekem az első csók tökéletes lenne. ez nagyon aranyos. mégis szerintem már nem szeret velem lenni. sohasem találkozunk, mert neki mindig közbejön valami, de ezek szerintem csak kifogások. Légyszi segítsetek, mert nagyon el vagyok keseredve. :(

16/L


2012. jún. 22. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az, hogy sohasem találkoztok? mennyi ideje vagytok együtt? kicsit konkretizálj, mert így aztán találgathatunk a vakvilágba.
2012. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy járhatsz valakivel, akivel mégcsak nem is csókolóztál??? nem olyan nagy dolog az...
2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak szájrapuszi volt eddig... és már szakítottunk...
2012. jún. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!