Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen van? A barátom szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? A barátom szakítani akar velem.

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt és eddig soha smemi bántót nem mondott, azt mondta én vagyok neki a tökéletes stb.stb. aztán az utóbbi időben kicsit sokat veszekedtünk mert nem éreztem eléggé hogy szeret, egyszer pedig szakítottam vele (de amolyan figyelmeztetően), de aztán kibékültünk és ismét olyan volt mindne mint régen, aztmondta nem tudna velem szakítani soha és nem tudna nélkülem élni. Aztán tegnap megkérdeztem tőle, hogy nem hiányzik-e neki a csajozás, és erre őszintén azt válaszolta hogy de nagyon és még kiélné magát, úgyérzi ez a kapcsolat már nem az igazi és kipróbálná milyen mással, mert az utóbbi 1 hónapban az én hibámból nagyon mélyponton volt ez a kapcsolat. Kértem tőle még egy esélyt és azt mondta meggondolja és ma választ ad. Most mire véljem ezt a hirtelen váltást? Ezelőtt nem kellett neki más.
2012. jún. 12. 13:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És amúgy úgy beszélt mintha nem is ő lenne. Akit én ismertem, soha nem mondott volna ilyet és mindig kiállt mellettem. Azon gondolkodtam hogy talán ezzel akarja megbosszulni a 'szakításomat', hogy most én is szenvedjek?
2012. jún. 12. 13:38
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Ezek szerint van.

Amúgy honnan a mákból tudjuk, miért érez így? Nem is ismerjük.

2012. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
véleményeket vártam.
2012. jún. 12. 13:39
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztető szakítás...és még utána azt várod, hogy ne ábránduljon ki a kapcsolatból? Tökéletesen igaza van.
2012. jún. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért van,mert behülyült.Gondolom,már nem szeret úgy,mint azelőtt,vagy talán már nem is szeret,és fontosabb neki ez a,,kiéléses" dolog,meg a haverok véleménye.Nem vagyok biztos benne,hogy egy ilyen emberre kéne pazarolnod az idődet!Ha szeretne,ilyesmik meg sem fordulnának a fejében.
2012. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmeztetően szakítani... hát ez nálam kiverte a biztosítékot. Hagyd, hadd menjen.


Legalább jó lecke volt, hogy nincs olyan, hogy figyelmeztető szakítás.

2012. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Szerintem fiatalok vagytok, és a fiataloknak általában kell hogy "kiéljék" magukat, mert különben mindig arra gondolnak hogy milyen lenne mással, én is ezért szakítottam sok barátnőmmel, de ez van az élet megy tovább:)
2012. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyet most tanulj meg, csillagom: a szakítás azért szakítás, mert végleges! Figyelmeztetésből NEM szakítasz, figyelmeztetésből FIGYELMEZTETSZ. Szakítottál, benne ezért átértékelődtek a dolgok, átértékelte, mit is érez irántad. Te meg most szépen megeszed, amit főztél.
2012. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem díjazza hogy játszottál vele. Ezt benézted.
2012. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a figyelmeztető szakítás? Elmenekültél a probléma elől, ne csodálkozz, ha ő most ugyanezt csinálja!
2012. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!