Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, megéri egyáltalán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, megéri egyáltalán? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy diáklány (22 éves) vagyok, járok egy úgynevezett rajzszakkörre, egyik főiskolára készülök... Van egy rajztanárom, aki nagyon bejön, vonzódok hozzá fizikailag, jól is néz ki. igazán vonzó, és irtó erős a kisugárzása. Kb. 50 éves, de nem látszik rajta. Nagyon szép izmai vannak, főként a lapockáján és a karján. Szép zöld szeme van :) Annyira jó belenézni. Már régebben megkértem, hogy leportrézzam, és megengedte. Tudni kell róla, hogy kicsit nőcsábász, tehát már több diáklány is kikötött az ágyában és állítólag egészen kellemes. De nem szeretném, hogy azt higgye, hogy a "hátán" előrébb akarok kerülni, vagy ilyesmi... Nekem csak simán tetszik, nagyon klassz és vonzó pasinak tartom. Meg annyira kedves :)

Régebben majdnem összejöttem vele, de megijedtem, azután beleszerettem valaki másba. Legalábbis azt hittem, de rá kellett jönnöm, hogy még mindig nagyon szeretem, ezért azzal a másik emberrel nem feküdtem le, nem is csókolóztunk vagy ilyesmi. Dobtam. Szeretném magam egy kicsit JÓL érezni magam vele, hátha kicsit többre jutunk, mint ez a modellkedtetés. Mikor rágondolok, úgy ver a szívem. De az a gond, hogy félek a nemibetegségektől, mivan, ha nem húz óvszert?! Állítólag nem szokott, én pedig egészségügyi okok miatt nem vehetek be semmilyen hormonkészítményt? Meg van egyáltalán esélyem? Ti mit szólnátok, ha odamenne hozzátok egy diák, hogy szívesen lerajzolna benneteket, de úgy hogy a karotokat és a hátatokat? Megéri egyáltalán megpróbálni?


2012. jún. 22. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmmm...szerintem próba cseresznye! Sokat nem veszítesz, ha nemet mond!
2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!