Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átvészelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet átvészelni egy szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés

Nagyon letört vagyok,az idő eddig nem segített..hogyan felejthetnék?:(

17l


2012. jún. 22. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
társasági élet! barátok! vállalj munkát! :D
2012. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

17 vagy, gyorsan elröppen a fiatal kor...Amúgy meg nyári szünet van, ne csüggedj hanem járj bulizni, szórakozni. Szedj fel egy jobb pasit :D

Én 27 vagyok, 5éves kapcsolatom volt. Nemrég ejtett pofára, nagyon letört, de nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam. Még ő az új nőcijével van én a szobámba savanyodjak be? na ne :D

2012. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, foglald el magad, az a legjobb megoldás. Én is csak nemrég szedtem össze magam :(
2012. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

22:50, hát ne is. Ilyenkor keresi tovább az ember a megfelelő párt.


40/F

2012. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked több időre van szükséged, mint másoknak. Próbáld elfoglalni magad, beszélgessetek a barátnőiddel, üljetek be valahová, menjetek kirándulni, ismerkedj, és ne görcsölj ezen az egészen, úgy talán könnyebben fogsz tudni felejteni. Semmit ne erőltess, amit nem szívesen csinálnál, de a társaság és egy-két jó program legalább átmenetileg segíthet.
2012. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mászkálok mindenfelé,most értem haza.De olyan rossz.Ma van egy hete,hogy szakítottunk.2éves kapcsolat volt.Ma sokkal rosszabb mint pl tegnap.De ez van,megy tovább az élet.
2012. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet,hogy erről van szó,nem akarom sajnáltatni magam,de tényleg nagyon rosszul érzem magam,pedig jó volt egy ideig,mert nem jutott sokáig eszembe,aztán most előjöttek újra az emlékek,és megint nagyon nehéz elfogadni,hogy már sosem lesz semmi a régi..:(
2012. jún. 22. 23:13
 8/8 A kérdező kommentje:
#6/ akkor ez még nagyon friss neked:/ kitartást,te is biztosan találsz majd jobbat:)
2012. jún. 22. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!