Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csaj lennék, akkor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaj lennék, akkor én "k*rvának" számítanék?

Figyelt kérdés

Annyira összhangba vagyok a lányokkal, bár fiúnak is helyes vagyok, de néha az az érzésem, hogy sokkal inkább lennék csaj. Sokszor beleképzelem magam egy lány helyébe és arra a következtetésre jutok, hogy én nagyon kihasználnám a srácokat, meghívatnám magam mindenhová, kiszórakoznám magam, aztán lekoptatnám őket valami mondvacsinált ürüggyel pl, hogy megsértettek valamivel és simán el is tudnám játszani csajként, ők meg mivel szép lány vagyok óvatosan bánnának velem és hagynának annak ellenére, hogy előtte egy csomó helyre elvittek. Nagyon durva de én ebben profi lennék, csak hát nem vagyok csaj.. :D


18/F



2012. jún. 24. 11:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hát nem csinálja mindenki azt, amit a kérdésbe írtál, de élj így, nekem 8, én legalább nyugodtan hajtom le a fejem a párnámra este, hogy nem vagyok egy kis görény.
2012. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

12:47


Ebben az a durva, hogy az emberi agy formálható, azaz, ha valaki úgy nevelkedik, hogy ezt látja mintául akkor ugyan olyan nyugodtan hajtja le a fejét esténként mint te a saját meggyőződéseddel. :)

2012. jún. 24. 12:54
 23/32 anonim ***** válasza:

12:54

Ebben is van igazság.

2012. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mos ne ragozzuk ferde hajlamu vagy (bisex) tehat tuti, hogy te mar tobb f*szt fogtal mar mint kilincset!!!
2012. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%

én is hasonló vagyok, csak én lány vagyok, és azt szoktam elképzelni, hogy ha fiú lennék milyen vicces lenne egy csomó csajt megdugni aztán meg megmondani hogy ennyi volt és nézni ahogy hisztiznek xD


16/L

2012. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: szólj ha átváltoztál 16 éves fiúvá, aki nem akar többet a szexnél. :D
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
nem akarok fiú lenni, jó nekem az, hogy lány vagyok :D
2012. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég, ha meggyőződ a 16-18-20 éves fiúkat, hogy álljanak a kérdéshez úgy, ahogy te. :D
2012. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
29%
hahhaaa,tesókám,ahogy elnézem te még srácként is qrva vagy!xD
2012. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 mayhem93 ***** válasza:
50%
Használd ki az adottságod ameddig tudod, de ezt fiúként is ki tudod.... amennyiben a lányokhoz vonzódsz ugye :D
2012. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!