Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csaj lennék, akkor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaj lennék, akkor én "k*rvának" számítanék?

Figyelt kérdés

Annyira összhangba vagyok a lányokkal, bár fiúnak is helyes vagyok, de néha az az érzésem, hogy sokkal inkább lennék csaj. Sokszor beleképzelem magam egy lány helyébe és arra a következtetésre jutok, hogy én nagyon kihasználnám a srácokat, meghívatnám magam mindenhová, kiszórakoznám magam, aztán lekoptatnám őket valami mondvacsinált ürüggyel pl, hogy megsértettek valamivel és simán el is tudnám játszani csajként, ők meg mivel szép lány vagyok óvatosan bánnának velem és hagynának annak ellenére, hogy előtte egy csomó helyre elvittek. Nagyon durva de én ebben profi lennék, csak hát nem vagyok csaj.. :D


18/F



2012. jún. 24. 11:47
1 2 3 4
 31/32 mayhem93 ***** válasza:
71%

Egyébként én speciel lány vagyok és 90%-ban elérem amit akarok. Gyűlölöm ha fizetnek helyettem vagy ha nem közeli ismerős vásárol mert az adósának érzem magam, de sok kapcsolatot (nem párkapcsolat) szereztem már így. Elértem hogy megkedveljen az illető, tudtam mit kell mondani hogy kell viselkedni hozzá hogy odalegyen de mégis tudja sosem lesz semmi köztünk. Ami a kihasználást illeti, rengeteg embert használtam ki de 90%-ban csak olyan értelemben ami nem ártott senkinek viszont nekem is volt belőle hasznom. Tudom hogy kell beszélni az emberekkel hogy nekem a legkedvezőbb legyen.


Szerintem te is valami ilyesmi "birtokában" vagy, csak ne vidd túlzásba, én amellett hogy bárkivel megkedveltettem magam szinte, sose adtam tévjeleket hogy lehetne több mint barátság ha ez kizárt volt.


Pasiként meg nem arra kell rámenni mint lányként, lazának és flörtölősnek kell lenni de közben törődőnek tűnni. Ha ezt a hármat jól oldod meg, és csak úgy csipkelődősen vagy flörtölős, nem nyálgép nagy sikered lesz a csajoknál. Ami lehet nem hoz pénzt, de a társasági sikerélmény elég hasznos, főleg minél több embert ismer az ember annál jobbak a lehetőségei bármire az életben. De itt is, a lazaságot fontos betartani mert amennyiben túlzottan úgy adod elő magad egy csajnak mintha ő lenne a világod, természetesen könnyen a szeretete helyett az utálatát kaphatod a nyakadba miután kiderül hogy te márpedig nem akarsz tőle többet mint barátság. Persze, pasi vagy szóval miért ne akarnál mondjuk szexet? De az ilyen típusú srácokba a csajok nagyon könnyen beleszeretnek, és ha szex után nem lesz kapcsolat... hát ritka az a "laza" csaj aki ezt el tudná viselni.


Remélem nagyjából értetted amit írtam, kissé fáradt vagyok úgyhogy fogalmazásból 1-es, de ha hasonló típus vagy mint én akkor azért a nagyját szerintem megérted :)

2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 mayhem93 ***** válasza:
Fiatalabb koromban egyébként szinte bármilyen helyzetben elérni hogy azt higgye egy vitánál vagy ha elcsesztem valamit, a másik fél hogy ő a hülye és az ő hibája. Erről speciel leszoktam, de régen nagyon élveztem hogy belelátok az emberekbe és tudom mit és hogyan kell ahhoz hogy én ne kerüljek kellemetlen helyzetbe. Ma már inkább próbálok nem elbaszni dolgokat :)
2012. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!