Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány. Akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány. Akibe nagyon szerelmes vagyok 5. óta. Csak most mertem neki elmondani 8. év végére de addigra lett egy 23 éves barátja. Aztmondta szeeret ő is de csak barát ként . Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 19:29
1 2
 1/13 guido ***** válasza:
100%

Töltsed fel a kártyámat 3000ft-al....


Ha 1x a barátzónába kerültél akkor ott is maradsz drága fiam Brutusz :D

2012. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
fasza:/ és ez tuti?
2012. jún. 24. 19:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Őőő... csak a halál a biztos. De nem valószínű, hogy valaha is többet fog érezni. Maximum hónapok/évek múlva, ha kitartó vagy, de lehet, hogy az is csak ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" állapot lesz.
2012. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát ez biztato már lassan 4. éve tartok ki!!
2012. jún. 24. 19:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha már úgy sincs barátnőd, szabadidődben tanulgass valami nyelvet. Mondjuk magyart. Rád férne!

A helyzetet meg fogadd el, mást úgy sem tehetsz.

2012. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 guido ***** válasza:

Ha szeretne ÚGY akkor valószinűleg tudnál róla. Nekem is volt ilyen megpróbáltuk és csúnya vége lett...


És akkor még barátnak se marad meg és utálni fogjátok egymást végül. Mert késöbb rájön, hogy nem szeret úgy ahogy kellene

2012. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na és megkérdeztem hogy mit érez irántam azt mondta bele gondolt már hogy milyen lenne eggyüt és eltudta képzelni... de a mostani fasziát is szeretni... 1 szer lassúztunk 2 órán át a banketton és úgy váltunk el hogy adtam 1 puszit az arcára és aztmondta hogy vigyázzak magamra és láttam a szemén az arcán hogy érez azért valamit:)
2012. jún. 24. 19:36
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem láttál te még semmit, ennyi idősen gőzöm sem volt milyen élőlények is a lányok...

Érettebbre vágyik ő is mint mindegyik, a lányok sokkal ördögibbek tudnak lenni mint mi :P

És igen a barátzóna törvényét komolyan kell venni, mert igaz. Ha neked nem tetszik egy lány, 2 év múlva sem fog... érted...

f18

2012. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kitartót úgy értettem, hogy folyamatosan ostromlod, de nem mászol rá. Az pedig csak azóta tart, mióta elmondtad.
2012. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már kiderült hogy barátként szeret vége a dolognak egy jó időre. Ha nagyon kell neked tartsd vele a kapcsolatot, ha a párjával esetleg szakítanak akkor legyél mellette de SOHA ne nyomulj rá annyira mert akkor örökre meg utálhat, pontosan azért ha amint tudod hogy nincs barátja akkor már nyomulsz is rá. Akkor hagyd őt kicsit hogy kiheverje aztán szépen lassan közeledhetsz felé.

De ennek kicsi az esélye hogy bevállik ha már barát vagy nála akkor vége a dolognak mert úgy is azt fogja mondani hogy ő nem akar többet barátságnál mertha összevesztek akkor az is megszűnhet és a legtöbben ezt nem akarják, tudom már számtalanszor kerültem ebbe a helyzetbe. Jobb ha beletörődsz és keresel mást.

2012. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!