Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az egyik barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az egyik barátom szerelmes belém de én nem.

Figyelt kérdés

Nagyon jól érzem magam vele mint baráttal de nem szeretnék többet. Ő meg is kérdezte tőlem h ugye lehet több is ebből a barátságból...valamikor. (Szerintem nem merte elmondani nekem h ő már most többet akarna.) De az összes ismerősünk tudja h ő nem csak barátként tekint rám és ezt nekem is mondták. Ráadásul elég gyakran megfogja a kezem, és a derekamat is ami egy kicsit megijeszt.

Nem tudom h mi lenne ha elmondanám h én csak barátságot akarok de lehet h azután nem akarna már beszélni velem. Nekem viszont fontos a barátságunk. És anyukám is azt hiszi hogy mi biztosan össze fogunk jönni pedig elmondtam neki h nem érzek semmit. Mit tegyek?

16/L


2012. márc. 15. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

"Egy férfinek nagyon megtetszik egy nő. Annyira, hogy fel is keresi, beszélget vele. Amikor szakít a barátjával, rögtön el is hívja randira. A randi jól alakul, de a nő ezt mondja: Nagyon helyes fiú vagy, kedves, őszinte, intelligens, humoros, de nem fogok összejönni veled. Ellenben tudom, hogy nagyon jó barátok leszünk. Ezek után valószínűleg összejön valakivel, aki olyan hülye hogy a nevét se tudja leírni, bunkó, pénzével hencegő paraszt, de be van zselézve a haja és egy hektár méretű övcsatja van. Ha ő mégse jönne be, összejön valaki mással, de nem vele. Sőt, vele soha nem fog összejönni. De néha-néha azért majd felhívja, hogy elmondja, mennyire bunkó az összes pasi. . .


Ez pont olyan mintha egy férfinek nagyon megtetszik egy állás. Annyira, hogy be is jár a céghez mint ügyfél, csak hogy körülnézzen. Amikor kirúgják az egyik alkalmazottat, rögtön jelentkezik is állásinterjúra. A főnökség behívja, és ezt mondják neki: Magának remek az önéletrajza, minden követelményt teljesített, de nem fogjuk önt alkalmazni. Azonban fel fogjuk használni az önéletrajzát, hogy más jelentkezőket értékeljünk. Ezek után valószínűleg alkalmazni fogunk valakit, akinek semmi végzettsége, de jól mutat a cég reklámjában. Ha ő mégse jönne be, keresünk valaki mást, de nem magát. Sőt, magát soha nem fogjuk alkalmazni. De néha-néha azért majd felhívjuk, hogy elmondjuk, mennyire béna az új alkalmazott. . ."


Viccet félretéve: Itt megtanulhatod, hogy fiú-lány barátság csak a mesében van. Az egyik fél mindig többet akar a másiknál. Miután ő nyíltan kimondta hogy szeret, a barátságnak lőttek. Ha elutasítod azért, ha meg nem akkor boldogtalan leszel, szakítasz, azért.

2012. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
nem vonz testileg?
2012. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%
Szerintem mondd meg neki, hogy többre ne számítson, hiába szereted, ha csak barátként. Szóval inkább tálald neki a szitut, minthogy feleslegesen reménykedjen.
2012. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem merte elmondani nekem h ő már most többet akarna."


Szerintem meg elmondta neked, hogy többet akar, legfeljebb egy kicsit óvatosan fogalmazott. Olyan nincs, hogy pár év múlva azt tervezi, hogy szerelmes lesz beléd. Ő többet akar, látja rajtad, hogy te nem akarsz többet, és keresi a választ, hogy a te "nem"-ed az egy "MÉG NEM" vagy reménytelen. Értelemszerűen a legkisebb pozitív jelet is úgy fogja venni, hogy van remény.


Mit tegyél? Rengeteg mindent tehetsz. Mindenesetre értsd meg, hogy a következő 10-20-30 esetleg 40 évben ezzel a problémával sokszor találkozni fogsz. az is lehet, hogy mindkét irányból. a vonzalom nem feltétlen kölcsönös. Találd meg a saját módszered, hogy kezeld az ilyet.

2012. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!