Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagy baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy baj, ha egy fiút már jó ideje csak a szex és barátnő szerzése iránti vágy tartja életben, ad kitartást, erőt a minden napi életben, mert szex vagy barátnő nélkül az élete üres és hiányos, unalmas és értelmetlen?

Figyelt kérdés
De pont az a baj, hogy még sosem jött neki össze, de ez tartja életben, lázban, hogy küzdjön és próbálkozzon lányokkal ismerkedni, hogy találjon egy lányt, akivel akár csak szex, de akár komolyabb is kialakulhat. Eddig az eremény két részegsmárolás, meg egy prosti, de amúgy semmi érintkezés szexuálisan lányokkal élőben. A chatszex az nem számít meg az online eredmények most.

2012. jún. 24. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
prostival smárolni? b@szod...
2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet
2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 21:00


Nem, prostival szűztelenítés történt meg, pénzért. De két tinit lekaptam részegen. De nem a számomra vonzótípust. Józanon hozzájuk sem értem volna, de részegen el voltam akkor keseredve, szeretethiányom volt és általában ilyenkor megyek le bulizni és iszom le magam a földig. Persze, hogy könnyen kihasználják a csúnyább, kövér lányok. Bár az első nem volt olyan rossz, meg kövér sem. Csak arcra nem jött be típus.

2012. jún. 24. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj te, meg aki azt írta hogy ismerős helyzet...mi van veletek?:D Szingliként is lehet tök jól élvezni az életet, persze azért egy kapcsolat (főleg ha van szerelem) mindig jó:) De annyi örömforrás van az életben, hogy húúú:D
2012. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 21:58


Te tán a kutyával szexelsz vagy mi? Ő csókolgat, búj hozzád, vele fekszel és kelsz? Vagy csak aszexuális vagy, vagy hazudsz magadnak?

2012. jún. 24. 22:15
 6/6 anonim válasza:
Legalább valami életben tart. A kérdést olvasva te se lehetsz valami szépség, de mégis elkezdtem kételkedni ebben, mikor leírtad hogy a csaj nem jött be mert kövér volt vagy nem szép. Pedig szerintem inkább vele vesztetted volna el a szüzességed mint egy prostival...
2012. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!