Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, 10 évvel idősebb nálam, sajnos 80 km-re lakik tőlem, viszont az én városomban (is) dolgozik, így kb 2 hetente találkozunk, akkor 2-3 napot együtt töltünk. Az itteni melója azonban nyáron nincs, már 3 hete nem találkoztunk, majd szerdán fogunk. Nagyon szeretem. Tegnap előtt egy házibuliban voltam barátokkal. Rossz kedvem volt, hiányzott meg minden, szóval kicsit becsiccsentettem. Az egyik haverom bátyja ott volt. Nekem nem tűnt fel, de miután már 5en odajöttek, hogy úgy néz ki, mint a barátom, kicsit elgondolkodtam. Ugyanolyan orr, száj, megegyező színű, formájú szemek, ugyanaz a mimika, gesztikuláció, arcszőrzet, hajszín, csak 5 évvel fiatalabb kiadásban. teljesen kiakadtam. Ittam még pár pohárral, beszélgettünk, nevetgéltünk, ittunk, táncoltunk, teljesen a barátom láttam benne, szóval nem aggódtam. Majd megcsókolt, nem is egyszer. Egyrészt az elfogyasztott piamennyiség, másrészt a nagy hasonlóság miatt nem zavart a dolog, a két embert abszolút 1 személynek vettem. Azonban ma egyre többször kapom magam azon, hogy rajta gondolkodom és nem a barátomon, megkerestem egy közösségi oldalon a profilját, megnéztem a képeit. Egyrészt bűntudatom van, szomorú vagyok, másfelől meg olyan izgalmasnak, elragadónak találom az egész embert, akit meg kell ismerni. Most mi van? :/

Köszönöm a válaszokat.

20L


2012. jún. 25. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megcsaltad a barátodat.
2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elöző kapcsolatod a végéhez ért. Most h az új jobban érdekel foglakozz vele
2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most? Hétfő.
2012. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a mostani barátodat nem szeretheted annyira ha megcsaltad egy másikkal. :ss Lehet, hogy hasonlít a barátodra, de nem kell minden emberrel csókolózni aki hasonlít rá.. Nekem van egy ikertesóm és a barátom mégse csókolja meg őt ha én hiányzom neki. Pedig teljesen úgy néz ki mint én.
2012. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az van, hogy van egy baratod, akivel viszonylag ritkan talalkoztok, elmentel bulizni, ahol reszegen csokoloztal egy (az esetleges hasonlosagok ellenere azert egy teljesen mas) emberrel.

Vegulis ezt szerintem nyugodtan vehetjuk megcsalasnak (en legalabbis biztos, hogy poszen neznek, ha a baratnom massal csokolozna).


Hogy mi a megoldas? Ugy tunik, hogy az idegszalaid mar az uj sracra vannak kihegyezve, ugyhogy szerintem szakits a baratoddal, hogy tudjon o is talalni maganak valakit, aki jobban illik hozza.

2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az van,hogy undorító vagy.
2012. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2012. jún. 25. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
megcsaltad-->nem szereted-->nem érdemes tovább együtt lennetek
2012. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!