Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik nők között a "stipisto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik nők között a "stipistopi ez a pasi az enyém" mindenféle visszaigazolás nélkül?

Figyelt kérdés

A baratnom, aki mindig irigy volt ram, teljesen odavolt az egyetemen egy pasiert, de a fiunak abszolut nem volt az esete ( valoban eg es fold, a lanynak eselye sem lett volna) es nm is volt koztuk soha semmi.


Ra fel evre ez a fiu el kezdett nekem udvarolni nagyon kitartoan es nem utasitottam vissza a kozeledeset..


Azota megromlott a kapcsolatom a lannyal, feltehetoleg emiatt, szerintetek jogosan?? 5 eve vagyunk egyutt, nyaron lesz az eskuvo.


2012. márc. 28. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
irigy volt az egyszer biztos, ne is sajnáld, az ilyen nem barátnő...
2012. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%

Nők között előfordul.

Régebben dugtam egy fickó feleségét (többét is, de csak ez jött rá) aki meglehetősen nyűgös volt ez miatt. Egy darabig emberkedett, hogy megöl, meg hasonló badarságok. Azóta már elváltak, mi meg a fazonnal teljesen korrekt viszonyban vagyunk és még némi hálát is mutat, hogy némileg nekem köszönhetően megnyílt a szeme és megszabadult attól a ribanctól.

A hölgy nem csak velem dugott félre, hanem mindenkivel, aki nem sietett. :) A pasival azóta már söröztünk is együtt. Ez a normális hozzáállás. :)))

2012. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mese-mese
2012. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
jajj Zvonko neked minden kérdéshez van egy ilyen sztorid, ha a negyede igaz annak amit leírsz már az is sok
2012. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4

Ingyen nem hazudok. Meg egy "kicsivel" idősebb is vagyok az itteni átlagnál.

És nem kételkedek mások szavaiban, míg vagyok biztos az ellenkezőjében. Engem úgy neveltek, hogy az bunkóság. Nem vagyunk egyformák.

2012. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5

*míg nem vagyok

2012. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Zvonko en elhiszem neked, az mar mas kerdes, hogy a torteneted, hogyan kapcsolodik a kerdeshez:)
2012. márc. 28. 08:49
 8/21 anonim ***** válasza:
Sehogy, de őt így szeretjük. :D
2012. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jojo terjunk vissza a kerdeshez:) szerintetek mukodik a stipistopi??
2012. márc. 28. 09:43
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tárgyakról beszélünk, hanem érző lényekről. Az más kérdés hogy ha lehetséges, akkor kerülöm az ilyen szituációkat. Nálam a barátnő pasija, expasija tabu. De arról szerintem nem tehetsz, hogy a pasinak te jobban bejöttél, mint a barátnő. A barátnőd elég gyerekesen viselkedett.
2012. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!