Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, de más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de más tetszik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
4éve kapcsolatban vagyok, jol megvagyunk, nincsenek problémák, de nagyon tetszik egy másik pasi. Énis tetszem neki, már régebb óta ismerem. Nagyon nagyon sokat gondolok rá, van mikor enni sem bírok, és mikor látom alig bírom, hogy ne érjek hozzá. Nagyon nagy szenvedés nekem. Ö is kapcsolatban van, de már nincsenek meg olyan jól a bnöjével, rengeteget veszekednek. Szokta mondani, hogyha egyikönknek sem lenne senkije, tuti belémszeretne, meg ilyenek. Én már nem tudom mit érzek a pasi iránt.A barátomba nem vagyok szerelmes, de ezt tudja ö is. Mit csináljak? 23/L

2012. jún. 25. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eject! Eject! Eject!
2012. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ő feladná érted a párkapcsolatát??
2012. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes a barátodba, akkor a másik fiútól függetlenül szakíts az elsővel. Utána majd kialakul.

Esetleg lehet nem ártana erről a másik fiúval beszélgetni...

2012. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért vársz innen megerősaítést ? amikor magadban már pontosan tudod a választ...
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy feladná-e a kapcsolatát, mondjuk ök élettársi viszonyban vannak, de sokat veszekednek, és már ö sem szerelmes a barátnőjébe. Pedig ök sincsenek együtt több, mint 4 éve.

Sajnos nem tudom a választ :(

2012. jún. 25. 15:11
 6/12 anonim válasza:
Szakíts. mármint a jelenlegi pároddal.
2012. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez durva! Másfél éve ugyanaz volt a helyzetem. Én sem voltam szerelmes a barátomba,viszont abba a másikba úgy éreztem,hogy igen. Megtudtam,hogy tetszem neki és e miatt aztán nem tudtam kiverni a fejemből sehogysem.Aztán tudtam,hogy nem szabad. A másik pasit alig láttam,szép lassan elmúlt ez a nagyon erős fellángolás.Ez volt egy másfél éve kb. Most szakítottunk 1 hónapja a volt barátommal,természetesen a pasitól függetlenül. És képzeld el,a másikkal meg összejöttünk ahogy megtudta a szakítást :)

Nem biztos,hogy szakítanod kell,de ha nem vagy boldog,akármilyen nehéz is,lépned kell!

Nekem is iszonyatosan nehéz volt. Mi is évekig voltunk együtt.

2012. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 okoska31 ***** válasza:
100%

lefordítom magyarra amit írsz, jó?


Nem vagy biztos benne, hogy a másik srác beváltaná amit mond, és tényleg otthagyná a másik csajt (nem csak ezt mondaná neked), ha látná, hogy szabad vagy.

Viszont az a kockázat nem tetszik neked, hogy esetleg ha elhagyod a barátod, akkor a másik is lép, és akkor ott maradsz két szék között.


Bár csaj vagy, de legyél tökös! És tisztességes a jelenlegi barátoddal, aki 4 éve veled van - és szakíts vele. Még inkább, mint megcsald - ha eddig nem tetted meg.

2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak nem vagy szerelmes, vagy nem is szereted?

Már csak azért kérdem, mert a szerelem előbb vagy utóbb, de mindig elmúlik, max átalakul szeretetté. Ezért az egy hangyányit erősebb kapocs két ember között. Bár való igaz, hogy nehéz ellenállni a más iránt érzett szerelemhez hasonló érzéseknek. Te tudod hogy állsz a barátoddal, milyen a kapcsolatotok. Nagy lány vagy már, csak te tudod eldönteni, hogy mi a jó neked jelen pillanatban. Csak azért ne legyél a barátoddal mert nincs más. Akkor jobb szakítani vele, tisztességesebb mint megcsalni. Bár már most is megcsalod érzelmileg, de nem kéne megvárni míg fizikai megcsalássá fajul a dolog. Ne azért szakíts vele, hogy összejöhess a másikkal, mert lehet hogy csalódás ér, amikor esetleg kiderül, hogy neki csak a szája volt nagy és esze ágában sem lenne szakítani az élettársával.

2012. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy tetszik-e neked más vagy sem. A jelenlegi párod életében pazarlod az éveket, és persze a sajátodban is, ha egy ilyen haldokló kapcsolatot húzol, mint a rétes tésztát, csak azért, mert 4 évig voltatok együtt. Lesz előle 6-8-10 aztán rájössz, hogy egy olyan ember mellett öregedtél meg, aki nem jelent neked semmit. Hagyd ott, adj neki is és magadnak is esélyt arra, hogy továbblépj és olyannal legyél, aki mellett nem vágysz másra! Akár ez a fickó, akit most kinéztél magadnak, akár más... de nem az, akivel most vagy.
2012. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!