Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban vagyok, de más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de más tetszik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
4éve kapcsolatban vagyok, jol megvagyunk, nincsenek problémák, de nagyon tetszik egy másik pasi. Énis tetszem neki, már régebb óta ismerem. Nagyon nagyon sokat gondolok rá, van mikor enni sem bírok, és mikor látom alig bírom, hogy ne érjek hozzá. Nagyon nagy szenvedés nekem. Ö is kapcsolatban van, de már nincsenek meg olyan jól a bnöjével, rengeteget veszekednek. Szokta mondani, hogyha egyikönknek sem lenne senkije, tuti belémszeretne, meg ilyenek. Én már nem tudom mit érzek a pasi iránt.A barátomba nem vagyok szerelmes, de ezt tudja ö is. Mit csináljak? 23/L

2012. jún. 25. 15:02
1 2
 11/12 TheHutyutyu ***** válasza:
Inkább Vegyél egy Kutyát!!
2012. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Stordy válasza:
De mivan abban az esetben, ha épp egy fiú van olyan helyzetben, hogy barátnőjével kapcsolatba van, de nem érez már úgy iránta, de a lány még ugyan úgy szereti, de a fiúnak tetszik más valaki, és aki tetsik nek lány, neki is tetszik a fiú?
2017. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!